İL İL HASTANELER

Özel Bahar Hastanesi

  Özel Bahar Hastanesi  
Özel Bahar Hastanesi
Hastane Adı: Özel Bahar Hastanesi
Telefon: 444 44 64
Faks: (0224) 272 22 26
Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 179
İlçe: Osmangazi
İl: Bursa
Web Adres: www.baharhastanesi.com.tr
Harita: Özel Bahar Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Bahar Hastanesi, tam Bursa’nın merkezinde toplam 12.000 m2 kulanım alanı 6 katlı binasında 1998 yılından beri tüm branşlarda kesintisiz hizmet vermektedir. Bursa’nın sağlık sektörünün önemli yapı taşlarından olan Özel Bahar Hastanesi, en gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalarına yüksek kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Özel Bahar Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Tıpta farklı ekollerin uygulandığı günümüzde bahar hastanesi olarak; ”güvenilir hizmet  nereden alınır?” sorusunda akla gelen ilk hastane olmak.

Misyonumuz

Hastalarımıza; modern teknoloji ve nitelikli personelimizle, tedavide ırk, din, dil ayrımı gözetmeksizin, hastaneye adım attığı ilk andan itibaren, tıbbi gerçekleri ört bas etmeyen, ümit verici ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunmak.

Yorumlar
Sevcan Atalay :HASTANENİZDE AORTELOSFEMOREL PERİFERİK KOTRASLI BT 3D CEKİLİYORMU SK LIYA BAKIYORMU
26.06.2014

Erkan Toker :hastahanenızden ehlıyet için heyet raporu için müracaat etmek için aradığımda verılmediğini öğrendim personelinizden bu doğrumudur bilgilerinize.
26.06.2013

Ufuk Mülayim :bahar hastanesi kodrosu çalışanların ılgısı ve alakası doktorların tan ve doğru teşhis koyması tek hastayla 2 hemşire ilğilenmesi her yönüyle mükemmel hastane. artı sanıldıgı kadarda yüksek fiyatlı bır hastane değil. hızmetlerının ve başarılarının devamı dılegıyle teşekkürederim tüm personele
27.01.2011

Cıgdem Kamacı :oncelıkle tum hastane calışanşarına tesekkur edıyorum. kadın dogum doktorum olan GULER YILDIZ hanımefendıye yapmış oldugu başarılı operasyon ıcın ayrıca tesekkur ederım.hastane personelınden 4.kat gorevlısı ESRA hanımada guleryuzlu davranısı ve hoşgorusunden dolayı tesekkur ederım.
14.12.2010

HALİL GÜLEÇ :Kadrosu profosyonel bir ekip. Her birisi kendi alanında uzman. Hastalıgından ötürü asabileşen insanlara daima güler yüzlü karşılık vermek büyük bir sabır ister ama personelin hepsi bunu çok kolay başarabiliyor hiç şüpesiz. Ticarethane olarak işletiliyor düşünçelerine katılmıyorum.Diğer özel hastahane ücretlerinin üstünde bir fiyat anlayışları yok. ALLAH YAR YARDIMCILARI OLSUN DAİMA
27.09.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Güven Sigorta
Güven Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

 

[Hata Bildir]