İL İL HASTANELER

Özel Batman Hastanesi

  Özel Batman Hastanesi  
Özel Batman Hastanesi
Hastane Adı: Özel Batman Hastanesi
Telefon: (0488) 214 70 77
Faks: (0488) 214 53 00
Adres: Turgut Özal Bulvarı no:293
İlçe: Batman Merkez
İl: Batman
Web Adres:
Harita: Özel Batman Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

2005 yılında Batman’ın ikinci özel hastanesi olarak kuruldu. Hastanemizin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.

ÖZEL BATMAN HASTANESİ bünyesinde ; Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, , Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz, Nöroşirürji (Beyin cerrahisi), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Biyokimya, Radyoloji bölümleri bulunmaktadır. Hastalarının sağlığı kadar konforuna da büyük önem veren ÖZEL BATMAN HASTANESİ , 4 Suit , 45 normal oda olmak üzere toplam 49 yatak kapasitesine sahiptir.

Modern cihazlarla donanımlı tam teşekküllü laboratuarımızda alanında deneyimli uzman kadromuz ile Özel Batman Hastanesi yönetimi; hizmet sektöründe sınırların olmadığı düşüncesi ile hastane olarak sağlık alanındaki her türlü gelişmeyi yakından takip eder ve son teknoloji ürünlerini Özel Batman Hastanesi bünyesinde kullanımını sağlar. Teknolojik donanımın yanı sıra doktor ve personel kalitesine de büyük önem verir.

Özel Batman Hastanesi Hakkında

MİSYON

Profesyonel tıbbi uygulamlalarımız, teknolojimiz, hasta memnuniyeti yaratmadaki çabamız ve uzman kadromuz ile yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren ve sağlık alanında konumlandığı bölgede bir referans merkezi olmaktır.

VİZYON

Bilimsel ve vicdani değerlere bağlı, hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, koşulsuz hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman kadromuzla güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.

KALİTE YÖNETİMİ

hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilinci daima önceliğimiz olacaktır.
Hataların insanlardan değil süreçlerden kaynaklandığının bilincinde olarak, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vereceğiz.
Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan; dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunacağız.
Çalışanlarımızın değerli oldukları bilincinden hareket ile onları eğitimlerle destekleyecek ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkin kılacağız.
Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlayacak ve başarılarını birlikte kutlamaya zaman ayıracağız.
Doktorlarımızı iş ortaklarımız ve müşterilerimiz olarak kabul ederek, onları da devamlı iyileştirme süreçlerine dahil edeceğiz.
Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek, hastalarımızın hizmetine sunacağız.

Yorumlar
:hashanenizde hasta kabülde sıra alınırken barkotta sıra numarası yazılmıyor,böyle olunca hangi saatte gelineceğini bile miyoruz.
07.10.2013

Osman Ubuz :Telefonla iletişim sizlerde ne kadar sıkıntılı sizleri aramak isteyenlere lütfen biraz saygı gösterin en azında bir cevap veriniz bumu hasta haklarınıza saygınız sadece ziya beyin hastalara bakıp bakmadığı soracaktım tam iki saat arıyorum.ALLAH kimseyi elinize düşürmesin bir daha asla hastanenize muayne için başvurmayacağım.
08.06.2013

Yasar Erin :e rendovu sıstemınıze kendınız baktınızmı........
09.03.2011

Memduh Esendal :Hastahanede bakım sıfır temizlik ve ilgi berbat lütfen gereğini yerine getiriniz
31.01.2011

Davut Datlı :randevu almak için hastaneyi aradım.yarım saat telefon ile beklememe rağmen kimse almadı. en son tekrar aradım. uzun aramadan sonra biri telefona çıktı bağlayacağını söylemesine rağmen hiç kimseye bağlanıp görüşemedim.bugün ücra köşedeki bir sağlık ocağına ulaşabildiğimiz halde hastanenizden ne randevu alabiliyoruz.ne de kimseye ulaşabiliyoruz.yazık.üzüldüm. ben olsam hastaneye bir kilit vurur çıkardım. ya da diğer hastaneler gibi aklı başında iki eleman koyar bu işi çözerdim.
20.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]