İL İL HASTANELER

Özel Bayrampaşa Hastanesi

  Özel Bayrampaşa Hastanesi  
Özel Bayrampaşa Hastanesi
Hastane Adı: Özel Bayrampaşa Hastanesi
Telefon: (0212) 581 33 33
Faks: (0212) 564 77 28
Adres: Kartaltepe Mahallesi Hakan Sokak No: 18
İlçe: Bayrampaşa
İl: İstanbul
Web Adres: www.bayrampasa.com.tr
Harita: Özel Bayrampaşa Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Bayrampaşa Hastanesi Hakkında

1998 yılında faaliyete başlayan Özel Bayrampaşa Hastanesi, verdiği hizmet kalitesi, seçkin personeli, modern teknolojisi ve kurum anlayışına dayalı çağdaş yönetim prensipleri ile özel sağlık sektöründe yer almaktadır.

Akademik kariyere sahip yurt dışı deneyimli doktorlar, konusunda üstün beceriye sahip hemşireler, verdiği hizmetten gurur duyan ve sürekli eğitilen personel, takım ruhu, saygı ile çalışmakta ve Özel Bayrampaşa Hastanesi kaliteli hizmet anlayışının temelini oluşturmaktadır.

Sizlerin sağlığı ve rahatlığı için hasta odalarımızda konfora ve hijyene önem verilmiştir. Her odada televizyon, lavabo, duş, klima ve yakınlarınızın size daha rahat ulaşabilmesi için bir telefon bulunmaktadır.

Yorumlar
Gülderen Mert :sayın jin.op.dr selma ömür hanıma çok teşekkür ederim.hastanenizin gurur kaynağı bir doktordur.onun gibi bir doktor hastaya herkeze nasip etsin. dalında bir numara.gösterdiği ilgiye ve alakadan teşekkür ederim .tabiki başhekim cemal tufan beyede binlerce teşekkür ederim.saygılar.
04.04.2011

Fatma Demirbaş :sayın kemal bayram beyin hastsıydım ve sitenize girince çok üzüldüm kaybetmişiz onu gerçekten çok üzüldüm o beni ileştirekti söz seni anne yapacagım demişti en kısa zamanda bebegin oölck demişti ALLAH ailesine sabırlar versin mekanını cennet eylesin RABBİM
09.01.2010

Anlaşmalı Kurumlar
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

 

[Hata Bildir]