İL İL HASTANELER

Özel Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi

  Özel Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi  
Özel Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi
Hastane Adı: Özel Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi
Telefon: (0212) 866 80 80
Faks: (0212) 866 80 81
Adres: Migros Kavşağı Hürriyet Caddesi No: 1 Yakuplu
İlçe: Büyükçekmece
İl: İstanbul
Web Adres: www.medilife.com.tr
Harita: Özel Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Medilife Sağlık Grubu, 2001 yılında kurulmuştur.

Öncelikle Beylikdüzü'nde 5 uzman doktorun ortaklığıyla 700 m²’lik bir alanda poliklinik olarak kurulmuştur. Bunu takiben; verilen nitelikli sağlık hizmetinin yansıması olarak büyüme trendine girmiş ve açılan poliklinik; 2005 yılında tüm bölümlerini tamamlayarak 6600 m² alanda,tam donanımlı cerrahi tıp merkezine dönüşmüştür.

Hâlihazırda Sağlık Grubumuz 4 kurumdan oluşmaktadır:

  • Medilife Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi
  • Medilife Çapa Hastanesi
  • Özel Tomoçek Görüntüleme Merkezi
  • Medilife Mobil Sağlık Hizmetleri

Özel Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi Hakkında

Misyon

Nitelikli uzman kadrolarımız ve sağlık ekibimizle; tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmetleri uygulamalarında etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, din, dil, ırk ve cinsiyet gözetmeksizin, kaliteli hizmet sunmak ve tıp teknolojisindeki yeniliklere açık olmaktır.

Vizyon

Bölgemizin sağlık sorunlarının çözümünde temel ve birincil sağlık kuruluşu olup, takiben tüm İstanbul genelinde güzide ve itibarlı bir sağlık müessesesi olmak asli hedefimizdir.

Hasta İlişkileri

Hastanemizden hizmet alan tüm hasta ve yakınlarının hastanemiz ile ilgili görüş ve düşüncelerini edinmek, bildirilen tüm görüşleri dikkate alarak hizmet kalitemizi artırmak amacıyla  halkla ilişkiler departmanımız görev yapmaktadır. Eleştiriler, öneriler, talepler ve katkılar halkla ilişkiler departmanımız tarafından not edilir ve ilgili tüm üst düzey yöneticiler dahil çözüm amaçlı çalışılır.

Hasta İlişkileri Bölümümüzün sizler için olduğu kadar sizlerin katkılarıyla hastanemiz gelişimimiz için de sunduğu hizmetler arasındadır.

Teşekkürleriniz ve olumlu görüşleriniz ismini ya da bölümünü belirttiğiniz herkesle paylaşıldığı gibi teşekkür ettiğiniz personelimizin amirleri ile de paylaşılır.

Şikayetleriniz ve olumsuz görüşlerinizle de sadece Hasta İlişkileri Bölümümüz değil ilgili tüm üst düzey yöneticilerimiz çözüm amaçlı ilgilenir.

Yorumlar
Serkan Yaman :hastaneye her geldıyımde otopark parası alıyorlar 10 lira bide otoparkcı suratıma karsı gulup diyorki maaşlı calısan degılız bu kadar ters biri gormedım o gun esımde cocugunu goturmus onada aynısını yapmıslar acıllın ordakı otopark kel birisiymiş gerekenın yapalınmasını istıyorum bu kadarda olmaz ayıp ayıp
04.08.2014

Filiz Çakır :hayatımı berbat hale getiren bir hastane.23 haftalık hamileyken sancı şikayetimle gittim. ben ayakta duramazken doktor yüzüme bakmadan kan ve idrar tahlili istedi sıra bekleme sürünme derken kanamam ve sancım arttı. derhal yatırdılar ancak geç kalındığı için suyum geldi ve saçma sebepten dolayı sabah doğum yaptım.doğumu resmen odada ve ayakta yaptım. doğumhaneye dahi götürülmedim. kesinlikle adımınız atmamanız gereken bir hastane.bende yarattığı psikolojik yıkımı hala yaşıyorum
16.06.2014

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]