İL İL HASTANELER

Özel Çağsu Hastanesi

  Özel Çağsu Hastanesi  
Özel Çağsu Hastanesi
Hastane Adı: Özel Çağsu Hastanesi
Telefon: (0374) 215 84 84
Faks: (0374) 215 96 00
Adres: Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62
İlçe: Bolu Merkez
İl: Bolu
Web Adres: www.cagsu.com
Harita: Özel Çağsu Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Çağsu Hastanesi kaliteli kadroları, gelişmiş teknolojik alt yapısı ile sağlık sektöründe Bolu’ya yeni bir anlayış getirdi.

Sağlık ihtiyaçlarınızın tümüne anında cevap verebilecek, tecrübeli uzman hekim kadrosu, güvenilir bir altyapı ve güler yüz anlayışı ile hizmet etmeyi hedeflemektedir.

Özel Çağsu Hastanesi, 24 saat hizmet anlayışı ile hareket ederek, hastalara ve hasta yakınlarına gereken ilgi ve alakayı göstererek sıcak bir ortam oluşturmuştur.

Özel Çağsu Hastanesi, Bolu’da gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz, kendinizi ve ailenizi rahatlıkla teslim edebileceğiniz aile sıcaklığında bir ortamdır.

Özel Çağsu Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

  • Üstün nitelikli ekibimizle hasta memnuniyetini sağlamada kararlılığımızı sürdüreceğiz.
  • Sağlıklı yaşam konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, aynı zamanda kendi ekibimizin de tıbbi hizmetleri sunmaları için eğitimlerini sürdüreceğiz.
  • Sağlık hizmetinde kurumumuzu tercih eden hastalara güven vermek, en küçük ayrıntıda bile kendilerini özel hissetmesini sağlayacak çözüm ve önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde planlama yapacağız.
  • En üstün hizmetin “insana hizmet” olduğu inanç ve anlayışı ile yine Bolu’nun ve bölgenin tek ve ilk referans merkezi olmayı hedefleyeceğiz.
  • Bizi tercih eden sizlerle büyümek, gelişmek, daha iyi hizmet için sizleri daima yanımızda görmek istiyoruz.

Misyonumuz

  • Çağsu Hastanesi’nde insan ve sağlığının önemini ilke edinerek koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini modern tıbbın sunduğu tüm imkanlardan faydalanarak üstün kaliteyi yakalamak ve sunmak.
  • Hastane olarak sağlığı insanın en önemli değerlerinden biri olduğunu kabul edip toplumun sağlık bilincinin artmasında katkıda bulunmak.
  • Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler, ekip ruhunu benimseyerek, kurum bilincini yaşatan sorumluluk sahibi personeller ile hizmette mükemmelliği yaşatmak.
  • Bilimsel-vicdani etik ve ilkelerinden ödün vermeden o doğrultuda açık, dürüst, güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.
  • Kolay ulaşılabilecek konumu, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile örnek bir bölge hastanesi olmak.
Yorumlar
Özcan Özler :DOÇ. DR. NEBAHAT GÜLCÜ İÇİN,BİR YAKINIMDAN BRANŞINDA ÇOK BAŞARILI BİRİ OLDUĞUNU SÖYLEMEKTE.BENİM SIKINTIM ANNEM İÇİN 82 YAŞINDA BELİNDE ÇOK AĞRISI VAR,KENDİSİNİ TEDAVİ ETTİRMEK İSTERİM,İSTABUL ANADOLU YAKASINDAYIM.NASIL ULAŞIRIM,ÜCRETİ NEDİR BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.
26.11.2014

Emine Yüzüak :Çağsu Hastanesi Bolu için gerçekten bir nimet açıldığından bu güne kadar rahatlığı temizlik güler yüz özellikle doktor kadrosundan çok memnunum ailem adına özellikle acil servisinde görev yapan doktorunuz Cem BOZKURT un ilgisi alakası sıcaklığı insanlığı ve hekimliğinden son derece memnunuz dünya tatlısı bir insan ona çok dua ediyorum yardımlarından dolayı allah her zaman yolunu açık eylesin allah razı olsun binkere onun gibi doktorları rabbim sayısını arttırsın ve ailesinede böyle kaliteli bir insan yetiştirdiği için teşekkür ederim Çağsu hastanesinede çok teşekkür ederim. EMİNE YÜZÜAK MY DREAM CİTY C.14 BOLU
05.10.2013

Ardahan Kaya :Şu anda Hastaneniz 205 nolu odada yatan Abim Hüseyin KAYA yı Bugun Bel fıtığından ameliyat eden başta Opr.Dr.Ömer POLAT a ve tüm yanında çalışan elemamlarına sonsuz teşekkür eder işlerine başarılar temenni eder.Abim Abim Hüsen KAYA ya da acil şifalar dilıyorum .Ardahan KAYA ve Ailesi Trabzon
10.03.2011

Doktorlar
Dr. Aydın Kavuk Dr. Aydın Kavuk
Anlaşmalı Kurumlar
Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

Şeker Bank
Şeker Bank

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]