İL İL HASTANELER

Özel Çapa Hastanesi

  Özel Çapa Hastanesi  
Özel Çapa Hastanesi
Hastane Adı: Özel Çapa Hastanesi
Telefon: (0212) 530 58 00
Faks: (0212) 530 94 93
Adres: Necip Asım Sokak No: 23 Çapa
İlçe: Fatih
İl: İstanbul
Web Adres: www.capahastanesi.com
Harita: Özel Çapa Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Baki Uzun Hastanesi, İzmir’in Karabağlar İlçesi’nde 4 bin 500 metrekare kapalı alana sahip yeni binasında modern alt yapısı ve ileri tıbbi teknolojilere sahip cihaz ve donanımıyla  vatandaşlarımıza, çeşitli branş ve bölümlerde  sağlık hizmet sunmaktadır.

Özel Çapa Hastanesi Hakkında

Özel Çapa Hastanesi adı altında, Necip Asım Sokak No: 23 Çapa/İstanbul adresinde, 1991 yılından beri hizmet vermekteyiz. 19 ayrı branşta, 34 tam zamanlı uzman hekim, 3 yarı zamanlı uzman hekim, 2 pratisyen hekim kadrosu ile faaliyette bulunmaktayız.

Toplam 4000 metrekare üzerinde kurulmuş olan hastanemizi 58 yatak kapasitesi mevcuttur. Bu yataklardan 10 adedi dahili yoğun bakım ünitesinde, 10 adedi cerrahi yoğun bakım ünitesinde, 3 adedi koroner yoğun bakım ünitesinde, 13 adedi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde olmakla beraber, 17 adedi tek kişilik oda yatağı, 3 adedi süit oda yatağı ile 2 gözlem yatağı olarak kabul edilmektedir.

Hastanemiz otelcilik hizmeti bakımından, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Odalarımızda 24 saat sıcak su, kafeterya hizmeti, geniş bant televizyon yayını, kablosuz internet hizmeti, mini buzdolabı standart kullanımdadır. Hastanemizde, Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Fizik Tedavi Laboratuarları tam teşekküllü olarak kurulmuş olup dışarıdan hizmet almaya ihtiyaç duymamaktadır. Radyoloji ünitemizde Toshiba marka Spiral Tomografi Cihazımız, Mamografi ve Direkt Röntgen cihazlarımız, 2 adet Renkli Doppler, 2 adet 4 boyutlu Ultrasonografi ile hizmet vermekteyiz.

Hastanemizi farklı kılan en temel özelliği, Türkiye’nin ilklerinden olan, tıbbi alt yapısı son teknoloji ile donatılmış, yatak kapasitesi en yüksek yoğun bakım ve diyaliz ünitesine (19+1 makina) sahip oluşudur. Yoğun bakımda diyaliz hizmeti veren nadir hastanelerden biriyiz. İstanbul’un  merkezinde Çapa’da bulunan hastanemize ulaşım otobüs, metro ve diğer ulaşım araçları ile  kolaylıkla sağlanmaktadır.

Tanı teşhis ve tedavi konusunda güvenilir alt yapısı, güncel bilimsel bilgilere sahip hekim ve personeli ile hasta memnuniyetini temel alan bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Yorumlar
Sevgi Yetir :saçma sapan işler peşindesiniz
31.07.2014

Cihan Özcan :Parmaktan kan sekeri ölçmek için 8 lira isteyen bir kuruluş bu soygunculuk beni amerikan hekimlerine emanet ediniz...
23.07.2013

Ahmet Kaya :sevgilizi özel çapa hastanesi çalışanları özellikle bebek yoğun bakım ekibine sonsuz sevgi ve saygılarımı iletiyorum..berkay ve gökay kaya bebeklere yakın ilgilerinden dolayı..ALLAH hepinizden razı olsun..
01.03.2011

Fehmi Gündüz :Özel Çapa'da 3 gün kaldım rahatsızlıgım nedenıyle gerek hemsireler gerekse doktorları beni cok memnun bıraktı tekrar tesekkur ederım.
20.12.2010

Fatma Özgür :Tam anlamıyla berbat bir hastanee.Acil servisinde termometre bulunmuyor.Asistanlar deseniz,dedikodu yapmaktan işlerine bakamıyorlar.Hastalara karşı tavırlarıda çok kötü.Bir rapor için 1 saat bekliyorsunuz.
08.12.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Uzm.Dr. Sema Targıt Akbaşak Uzm.Dr. Sema Targıt Akbaşak
Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

İş Bankası
İş Bankası

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]