İL İL HASTANELER

Çorlu Şifa Hastanesi

  Çorlu Şifa Hastanesi  
Çorlu Şifa Hastanesi
Hastane Adı: Çorlu Şifa Hastanesi
Telefon: 444 19 89
Faks: (0282) 652 30 48
Adres: Muhittin Mahallesi Omurtak Caddesi No: 41
İlçe: Çorlu
İl: Tekirdağ
Web Adres: www.corlusifa.com
Harita: Çorlu Şifa Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Çorlu Şifa Hastanesi, 1989 yılının Şubat ayında Göğüs Kalp Damar Cerrahı Op. Dr. Cenap Özkara tarafından kurulmuştur. Çorlu Şifa Hastanesi, Trakya’da hizmet veren tam teşekküllü özel bir hastanedir. Çorlu Şifa Hastanesi, bölgenin güvenini kazanmış tecrübenin bilgi ile buluştuğu sağlam bir temelle insan hayatını her şeyden önce tutan, din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmadan bölgesine ve insanına kendini adamış, ilkeli ve sağduyulu bir hastanedir.

Çorlu Şifa Hastanesi, bünyesinde bulundurduğu diğer branşların yanında bugün Kalp ve damar Cerrahisi, Girişimsel Kardiyoloji ve Hemodiyaliz gibi çok özel branşları da bünyesinde bulunduran bir hastane haline gelmiştir. Amacımız sizleri kalp sağlığı açısından süratli ve güvenli bir şekilde normal yaşantınıza döndürmektedir.

Çorlu Şifa Hastanesi özel bir kurum olmasına rağmen sadece belirli bir kesime hitap etmek yerine kamu ile yapmış olduğu anlaşmalarla toplumun tüm kesimlerine hizmet vermektedir.

Çorlu Şifa Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Bilimsel ve vicdani etik ve ilkelere bağlı, hasta haklarına saygılı, hastaların ve çalışanlarının memnuniyetine odaklı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan yüksek kalitede sağlık hizmetini din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin herkese nitelikli ve uzman kadromuzla sunmaktır.

Vizyonumuz

Trakya bölgesinin en gelişmiş ve en güvenilir sağlık kuruluşu olmak.

Yorumlar
Yunus Tığ :kımseye tavsıye etmıyorum....!
11.06.2014

Julide Yıldız :eşim şaban yıldız ın bay pas ameliyatını başarıyla sonlandıran cenap hocaya ekibine ve tüm hastane personeline sonsuz sevgi ve saygılarımızı sunarız
14.02.2014

Songül :Şıfa hastahanesıne 1011 yılında toplu lazer parası yatıtdım 2011 yılında dort seans gıttık kalan dort seans parasıı geri almaya gittm uç taksıt halınde geri verırız dedıler ıkısını verdıler ucuncuye ıkı defa gıttım yok kordoator yok yol mudur yok deyıp ılı defa gerı gonderdıler hasta olmama rağmen bakalım kaç defa daha goturup getırecekler 300 tlyı ödeyemıyorlar
24.01.2014

Ömer Görücü :Hastanenizi ve çalışanlarınızı çok beğendim. güler yüzlü ve yardımseverler,ayrıca sayın hemşerim Op.Dr.Niyazi Yağıbasan,a ve ekibine sonsuz teşekür ederim.geçirmiş olduğum prostat ameliyatı sonrası büyük rahatlama hissettim ileride dahada rahat edeceğimi muayene sırasında doktorum sayın hemşerim niyazi bey söylemişti sonsuz teşekkürler,sağlıcakla ve sağlıkla kalın,hoşca kalın
22.01.2011

Sevim Sevinç :doktorların ve tüm personelllerin bayramı kutlu olsun sevim sevinç
17.11.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Op.Dr. A.Nurhan Özbaba Op.Dr. A.Nurhan Özbaba
Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Güven Sigorta
Güven Sigorta

Işık Sigorta
Işık Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]