İL İL HASTANELER

Özel Ekol Hastanesi

  Özel Ekol Hastanesi  
Özel Ekol Hastanesi
Hastane Adı: Özel Ekol Hastanesi
Telefon: (0284) 236 10 10
Faks: (0284) 236 42 42
Adres: Kocasinan Mahallesi Muammer Aksoy caddesi
İlçe: Edirne Merkez
İl: Edirne
Web Adres: www.ekolhastanesi.com.tr
Harita: Özel Ekol Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Tüm hasta odalarımız 5 yıldızlı otel odası kalitesinde olup; özel tasarım ürünü ahşap mobilyalar, konforlu koltuklar, özel ve şık oda tasarımına sahip geniş odalarımız mevcuttur. Hastanemizde hasta odalarımız tek kişiliktir. Hasta odalarında banyo, telefon ve refakatçiler için açılır koltuklar bulunmaktadır. Her hasta odasında ve hastanenin her yerinde wireless bağlantı ile internet erişimi sağlanmaktadır. Odalarımızda bulunan hasta yatakları elektro hidrolik kumandalıdır. Yatakların baş, bel ve ayak kısımları kumanda aracılığı ile hasta tarafından ayarlanabilmektedir. Sağlık koşulları nedeniyle kısıtlama getirilmesi gereken bölümler olması halinde hemşirelerimiz kumanda aracılığı ile bu bölümleri kilitleyerek sabitlemektedir. Yataklarımız uluslararası standartlara uygundur. Hastanemiz merkezi klima sistemine sahip olup, hasta ve refakatçiler tarafından ısı ayarı istedikleri şekilde yapılabilmektedir.
 

Özel Ekol Hastanesi Hakkında

Misyonumuz 

Toplumsal sorumluluk bilinci ile bilimsel, vicdani ve etik değerlerden ödün vermeden,Kaliteli, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan,Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı sağlık bakım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan lider bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Sağ1ık hizmetlerinde (Tanı, Tedavi) ilk tercih edilen,Sosyal sorumluluk ve etik değerlere duyarlılık ile toplumda yer etmiş,Yönetim, çalışan ve davranış kalitesiyle uluslararası düzeyde mükemmel hizmeti üretmeyi başarmış,Bölgemizde en güvenilir, en geçerli teknolojiyi kullanan, kalite ve güveni temsil eden, lider bir sağlık kuruluşu olacaktır.

 

Yorumlar
Aylin Bozacı :Ayak tarağında şişme
26.09.2014

Filiz Vural :edirne saglık meslek lisesi mezunuyum mezun olalı cok oldu fakat ben yinede şansımı denemek istiyorum işe ihtıyacım var tamamlama kurslarıyla kendimi yenileyebilirim şansım olup olmadıgını ögrenmek istiyorum saygılar
16.08.2010

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]