İL İL HASTANELER

Özel Eyüp Haliç Hospital

  Özel Eyüp Haliç Hospital  
Özel Eyüp Haliç Hospital
Hastane Adı: Özel Eyüp Haliç Hospital
Telefon: (0212) 627 10 80
Faks: (0212) 627 11 22
Adres: Atatürk Caddesi No: 54 Alibeyköy
İlçe: Eyüp
İl: İstanbul
Web Adres: www.halichospital.com
Harita: Özel Eyüp Haliç Hospital Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Eyüp Haliç Hospital Hakkında

Misyonumuz

Sağlık gibi son derece önem ve özen gerektiren sektörde yenilikçi, çağdaş, hasta haklarını bilerek ve gözeterek, kaliteden ödün vermeden çalışmak ve hastalarımıza bu çerçevede teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak uzman bir kadro ile hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Kişilik haklarına saygılı, insan ayrımı yapmaksızın sağlık hizmetini vermek, bunu gerçekleştirirken de hem hasta hem de çalışan memnuniyetini her açıdan gerçekleştirmek.

Yorumlar
M.Cem Meral :Hastanenizde yoğun bakım ünitesi bölümü bir devlet hastanesinde bulunmamaktadır.Ayrıca çok tonton bir baş hekimin bulunması ve çalışanların güler yüzlü ve görevleriyle iç içe oldukları Gece Amiri personelin tüm hasta yakınlarına yardımları beni mütehassız etti ve 2011 temmuz ayında babamızın hastanesinde gözlerini yummasıyla hastane ile tanıştım. Daha sonra Doç. Dr. İsmet bey'in bir pamuk elleri ve tecrübesine dayanarak bir operasyon geçirdim.Tam bir aile reisi olarak hastanenin güven sigortası bence herkese iyi mesailer.Saygılar.
02.08.2013

Ali Tayın :cumartesi ve pazar günleri ssk ile alaşma varmıdır varsa detaylı biligi almak istiyorum cekup cektirmek istiyorum en kısa zamansa cevabınızı bekliyorum iyi calışmalar
05.07.2009

GÜLAY TORUN :HASTANENIZE 6 AYDIR GELIYORUM ARALIKLI DOKTORUMDAN COK MEMNUNUM İLGİSİ VE GULER YÜZLÜ OLUŞUNDAN ÇOK MEMNUNUM HASTANENIZIN TEMIZLIGI VE GÖRÜNTÜSÜNÜDE BEYENDİM
17.09.2008

Anlaşmalı Kurumlar
Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

Medex
Medex

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]