İL İL HASTANELER

Özel Gediz Tıp Merkezi

  Özel Gediz Tıp Merkezi  
Özel Gediz Tıp Merkezi
Hastane Adı: Özel Gediz Tıp Merkezi
Telefon: (0232) 275 22 22
Faks: (0232) 275 13 13
Adres: 670 Sokak No: 58 Gediz
İlçe: Buca
İl: İzmir
Web Adres: www.gediz-tip.com
Harita: Özel Gediz Tıp Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Gediz Tıp Merkezi kurulduğu günden bugüne her koşulda kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmayı başararak, modern tenknolojiyi profesyonellikle kullanarak öncü sağlık kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Farklı bakış açısı, sağlık konusunda deneyimimiz ve uzman kadromuz bizi bir adım öne taşımıştır.

Sağlık sektöründeki 13 yıllık tecrübemizi sizlerler paylaşmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Yorumlar
Reşit Dağdeviren :yıllardan beri gediz mahallesinde yaşıyorum gediz tıp merkezi kurulana kadar mahallemizde uzman doktor bulmak imkansızdı.gediz tıp merkezi sayesinde mahallemizde göz hastalıkları uzamanından çocuk hastalıkları uzmanına kadar bir sürü uzman hekim var . gediz tıp merkezine teşekkürler
18.09.2010

Sevinç Polat :gedizde öyle bir tesis olduğu için gediz mahhalesi halkı çok şanslı ve öyle bir güzel hizmet sundukları için tüm personele çok teşşekkür
07.09.2010

MELİH DEMİR :21/04/2010 tarihinde izmir gediz tıp özel hastanesinde kan bağışı yaptık.Hastanede kanmerkezi olmadığı için son derece sağlıksız şartlarda bir sedyedahi olmayan kanepenin üzerinde kanvermek zorunda kaldık.Bu yazımla ilgilenen olursa çok sevinirim.
22.04.2010

Mehmet Haratoğlu :3 yaşında çocuğum evde kafasını sehpaya çarpması sonucu acil olarak gece saat 11.30 sıralarında mahalemizde bulunan gediz tıp merkezine götürdük.karnemiz yanımızda yoktu ve sorgusuz sualsiz acil müdahale ettiler.4 dikiş atıldı.ssklı olduğumuz için para alınmadı.böyle bir tesisi mahallemize kazandırdıkları için sahiplerine ve personelinize sonsuz teşekkürler.
05.12.2009

Özge Yılmaz :gece acil ünitenize her gelişimizde ssk lı hasta sayımız doldu ücretli bakmak durumundayız deniliyor acaba bu o duvarda yazan hasta haklarıyla ne kadar bağdaşmakta?bunu kalıte anlayışınıza yakıştaramıyorum.
13.08.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]