İL İL HASTANELER

Özel Halkalı Kent Hastanesi

 Özel Halkalı Kent Hastanesi 
Özel Halkalı Kent Hastanesi
Hastane Adı:Özel Halkalı Kent Hastanesi
Telefon:(0212) 471 20 00
Faks:(0212) 471 20 09
Adres:Merkez Mahallesi Zafer Cömert Sokak No: 4
İlçe:Küçükçekmece
İl:İstanbul
Web Adres:www.halkalikenthastanesi.com.tr
Harita:Özel Halkalı Kent Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız.Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Halkalı Kent Hastanesi, ekip çalışmalarının önemine inanarak, 11 yıldır halkımıza sağlık hizmeti vermektrdir.

Özel Halkalı Kent Hastanesi'nde son teknoloji ile üretilmiş sağlık gereçleri ve cihazlar kullanılmaktadır.

Hastanemizin bünyesinde bulunan birçok tıbbi bölüm ve konusunda uzman kadro7 gün 24 saat sağlığına kavuşmak isteyen herkese hizmet vermektedir.

Yorumlar
Sibel:Hastanenizdeki asistanlar sürekli somurtuyor sanki niye geldiniz der gibi kadın doğuma geliyorum geceleri kontrole tek sevdiğim doktorların ilgisi ve iletişimi oda olmasa asla tercih etmezdim
21.03.2014

Çağatay Ergün:Benim evim kent hastanesine yürüme mesafesinde kent hastanesinın başhekımi uzman doktorlarından her zaman Allah razı olsun.Ama ortada bir disiplinsizlik var.vezne memurları işini iyi yapmıyor fatura istiyorum daha sonra gel al diyor. Ben yurt dışında.öğrenciyim sosyal sigortam yok .bir doktor hariç hepsine güvenim tam babam tansiyon hastası 2 hafta boyunca kent hastanesinde tansiyon ölçtürdük.dr Ramin Bey'den Allah razı olsun çok iyi bir acil tıp hekimi bizimle çok ilgilendi.bende okulumu bitirdiğimde kendısini örnek alacağım
28.10.2013

Serpil Medik:10,10,2013 oğlumu getirdim serum takıldı.muayene ile birlikte tl para ödedim akşam yedide çıkış yaptık.faturasını alıp çalıştığım yerden parasını alacğım için fatura istedim .herzaman aldığım faturayı ogün muhasebe yok sonra muhasebeden alın dendi.biliyorumki veznedeki arkadaş işi yapmak istemedi,ve başından savdı.12ekımde ben gittim özel sigortam var.doksan tl ödemeniz vae dedi.oysakı provizyon alınmadan bana ödemeniz var diyor.ben itiraz etmesem dokuz tl yerine doksan tl para alacak.ben,2oğlum ve eşim hasta hasta bunlarla uğraştık ve idari amire durumu anlattık çözüm bulmaktansa,haksız duruma düştük.ve eşimle ağız dalaşına girdiler.şikayet ediyorum.faturaları elle yazdıkları için zaten faturalar veznelerin elınde.bana verseler ben bile doldurabilirim.
13.10.2013

Hakan Coşkun:sgk üyesiyim.özel halkalı kent hastahanesinde eşim muayene oldu. 450 tl den fazla para ödedim. sgk nın sitesinden tek tek baktım. yapılan işlem 100 tl yi bulmuyor.hastahane yönetimini kınıyorum. eğer dürüstseniz bunuda sayfanızda yayınlayın veya maduriyetimi giderin.
11.10.2013

Sibel Durmaz:Burun ameliyatım sonrası istirahat halim bittikten sonra ağrılarımın devam etmesi üzerine bana en yakın olan maalesef Halkalı Kent Hastanesi Acil servise geldim Dr.ramin isimli kişi ile görüştüm durumu anlattım bana ameliyat olduğum hastaneden rapor albilirsin dedi bu nasıl bir uygulamadır,ben rahatsızın işe gidemiyorum acile geldim adam bana git ameliyat olduğun hastaneye cesaretini gösteriyor,arada burada bizde ameliyat olsaydın yardımcı olurduk diyor!!! İyi ki hastanesi tercih etmemişim,ticarethanenize para kazandırmamışım!!!
01.09.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

İş Bankası
İş Bankası

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr