İL İL HASTANELER

Özel Hayat Hastanesi

  Özel Hayat Hastanesi  
Özel Hayat Hastanesi
Hastane Adı: Özel Hayat Hastanesi
Telefon: (0224) 225 08 50
Faks: (0___) ___ __ __
Adres: İnönü Caddesi No: 51
İlçe: Osmangazi
İl: Bursa
Web Adres: www.ozelhayathastanesi.com.tr
Harita: Özel Hayat Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1978 yılında “poliklinik” olarak kurulan, 1981 yılında da “hastane” statüsünü kazanan Hayat Hastanesi, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir. Hayat Hastanesi ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir kadro ve tüm çalışanlarının sadakatle benimsediği, “üstün hizmet anlayışı” ilkesi ile birleştirebilen ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen yenilikleri süratle uygulayan, Bursa’daki sayılı özel sağlık kuruluşlardan biri konumundadır.

Özel Hayat Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz toplumda, güvenilirlik, süreklilik ve saygınlığı temsil eden, üstün teknoloji ve deneyimli personel ile ve güler yüzle hizmet vermeyi ilke edinmiş, gerek ekonomik gerekse tıbbi açıdan hasta memnuniyetinin sağlandığı Bursa'nın referans hastanelerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

"Önce Sağlık" prensibiyle hastalarımıza uluslararası kalite standartlarında insan hakları ve çevreye saygılı, çağdaş değerleri ve meslek ahlakını temel alarak Bursa halkına ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini kaliteden taviz vermeden ekonomik olarak sunmak, hastaların beklentilerini, hastaneye girdikleri andan itibaren kurulan "sıcak diyalog" ile karşılamaktır.

Yorumlar
Esra Öztürk :cok guzel işinizi yapıyorsunuz bütün doktorlara diyorum.............
12.02.2011

Şeyda Şahin :ben 20 yasndaym ve 2 yasnda kızm war dogumumu hayat hastanesınde yaptm ve cok memnun kaldm hem doktormdan hemde hasta bakıcılarmdan ardından kis amelıyatı gecrdm we kısa bı sure snrada rahim agznda yara yakıldı dkrum yalcn bey bır daha dogm yapacak olursm yıne hayatta yaparm kızm 2 yasnda tamer beyden baska bı cocuk doktoruna gtrmedm ondanda cok memnunuz cok dıkkatlı muayne edıyor herkeze tesekkr edermmmm
12.01.2011

HİKMET PARSAK :Merhaba Doğum kontrol uzmanı ışık hanım hastanenizde hale görev yapmaktamı?veya bayan oktorunuz varmı?SSK'dan yararlanan hasta için ücret ne kadar alıyorsunuz mümkünse en kısa zamanda bilgi almayı rica ediyor duruma göre Torbalı'dan oraya muayene olmak için randavu alacağım.İlginize teşekkür ederim.
14.09.2010

Aslı Sal :mrb arkadaşlar hayat hastnesinin değerli doktorlarından kbb dr sayın AHMET HÜNKAR GÖKÇE ye huzurlarınızda teşekkür ediyorum ve eğer sizde veya çocuğunuzda her hangi bi kbb bakımından sağlık probleminiz varsa size AHMET HÜNKAR GÖKÇE yı tavsiye ediyorum çünkü benim 3 yaşındakı biricik kızımın geniz eti ve bademcik ameliyatını yaptı kızım şimdi çok rahat ve sağlıklı KESİNLİKLE TEREDÜTTE KALMAYIN AHMET HÜNKAR GÖKÇE GİBİ ANLAYIŞLI GÜLER YÜZLÜ VE DALINDA UZMAN Bİ DR. BULAMAZSINIZ (AHMET HÜNKAR GÖKÇE TEŞEKKÜRLER HOCAM
08.05.2010

Özge :mereba ben kadın doğum muayene ücreti nekadar alınıyo öğrenmek istiyorum
09.03.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]