İL İL HASTANELER

Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi

  Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi  
Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi
Hastane Adı: Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi
Telefon: (0212) 555 08 88
Faks: (0212) 555 01 91
Adres: Bağcılar Cad. No: 1 Haznedar
İlçe: Bahçelievler
İl: İstanbul
Web Adres: www.hospitaliumgroup.com
Harita: Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi tanıtım sayfası. Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi randevu alma.

Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi Hakkında

 Ülkemizde sosyal güvenlik kurumları güvence kapsamındaki hastalarımızın, ihtiyaç duydukları sağlık hizmetini, tercih ettikleri sağlık kurumlarından almalarına olanak sağlayan yasalarla beraber, sağlık hizmetini sunucularının da yoğun rekabet dönemini başlatmıştır. Kaliteye daha fazla önem vermeye başlayan sektör, tıbbi teknoloji ve yetişmiş insan gücüne üst düzeyde yatırım yapmaya devam etmektedir.

 
“ Sağlık Turizmi “ konusunda da önemli adımların atıldığı günümüzde, ülkemiz sağlık sektörü dünya ile yarışır düzeye gelmiştir. Global bilgi paylaşımında önemli rolü bulunan internet, tıbbi kongreler ve sağlık turizmi fuarları ile birlikte, sektörümüzü daha yakından tanıma fırsatını bulan dünya sağlık profesyonelleri, dünya standartlarımızdaki hizmetlerimizi satın alma yönündeki talepleri her geçen gün artmaktadır.
 
Yukarıda ifade ettiğimiz nedenlerden aldığımız şevk ile insanın en önemli değerinin insan, insanın en değerli hazinesinin de insan sağlığı olduğunun bilinciyle, bedensel ve ruhsal sağlığa yönelik hizmeti güvenilir, etik, etkin, modern ve uygun ekonomik koşullarda, hızlı ve yaygın bir şekilde topluma sunmak vizyonumuzla, güçlerimizi Hospitalium markası altında topladık.
 
Bugüne kadar büyük bir özveriyle çalışarak halkımıza sağlık hizmeti veren Özel Çamlıca Ömür Hastanesi ve Özel Haznedar Sağlık Hastanesi’nin işletme isimleri Hospitalium Çamlıca ve Hospitalium Haznedar olarak değiştirilmiştir.
 
Sağlık hizmetlerini halkın ayağına götürecek çalışmalarımızı yaparken, küresel bir hedef olan “topluma hizmet” kavramını da Hospitalium’un vazgeçilmez bir parçası haline getirme misyonumuzdan hareket ettik. Bu bağlamda Hospitalium Ümraniye ve Hospitalium Şişli’yi de hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesinin belirlenmesindeki en önemli öğe hastalarımızın memnuniyeti olacaktır.
 
Hospitalium Medical Group, kusursuz hasta memnuniyetini sağlayabilmek ve halkımızın her türlü sağlık ihtiyacına cevap verebilmek için her an hizmetinizdedir.
Yorumlar
Talha :Hastanenizde para ile rapor verilmesi çok saçma. Rapor bir keyfiyet değilidir sizin durmumuzu belgelendirmek için bize vermeniz gereken mecburi bir belgedir. Para ile rapor satmanızın bir yaptırmı olmalı bnece neyse BİRMERE şikayet ettim zaten. Ayrıca kurumuzdan ayrılan ve tedavimle ilgilenien doktorumun nereye gittiğini ısrarla bana söylememmiz ayrca bir ayıptır. Siz bir sağlık kuruluşusunuz bakkal veya markett mantığıla kurum yönetemezsizin sayın beceriksizler topluluğu.
06.03.2011

Fatma Özen Başoğlu :Başta Doktor Selahattin Yaman olmak üzere hastanenizin hemşire,ameliyathane görevlileri,hastabakıcılar ve tüm çalışanlarına ameliyatım öncesi ve sonrası gösterilen ilgiye vede semtimizde bulunan harika hastanenize çok teşekkür ederim...
19.05.2010

Dilek Çabuk :26/04/2010 tarihinde oğlum hastalanınca hospitalium haznedar hastanesine götürdüm. Doktor tarafından muayene edildi gerekli ilaçlar verildi.Buraya kadar herşey normal oğlum için okula vermek üzere rapor almak istedim 2 günlük benden 15 TL rapor parası istediler.Böyle bir şeyin olmayacağını benim en doğal hakkım olduğunu söylediğim halde benden ısrarla para vermemi yoksa raporu alamayacağımı söylediler, bende raporu almadım ama şikayet olarak ilgili bütün yerlere bildiriceğimi söyledim.Bakarmısınız raopru bile para karşılğı bizlere satıyorlar ki almak en doğal hakkımken orda muayene olmuşum tanı konulmuş ama ne gezer saygılarımla
27.04.2010

Bahar Ergüm :Konuyu önemsemeyebilirsiniz, ancak Hastanenizin dış mekanında aynen şu şekilde bir duyuru bulunmaktadır. (Geniz ve BAĞDEMCİK ameliyatlarında ... , hangi bağ üzüm bağımı ) BAĞIRSAK hastalıkları tedavilerinde... [bağırsak da bağırmasakta...] "Barsak hastalıkları" ve "Bademcik Ameliyatı" olduğunu biliyorum, yanlış biliyorsunuz derseniz zamanınızı aldığım için ancak özür dilebilirim. Bu duyuru acaba hiç kontrol ve onay alınmadan mı hastanenin dış cephesine monte diliyor? Küstahliğımı bağışlayın ancak artık sürekli karşılaştığım bu yanlış yazılımları düzeltmek için bir yerden başlamak gerektiğini düşündüm. Herkes yerine HERKEZ yazılmakta, değil yerine DEYİL... Suçlu aramak değil niyetim ancak sanırım size mail yazmakla çok da haksız sayılmam. (bu yazıya hastane yönetiminden bir cevap gelmemiştir, yanlışlar hala duruyor) Saygılarımla
12.04.2010

 

[Hata Bildir]