İL İL HASTANELER

Özel Iğdır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi

 Özel Iğdır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi 
Özel Iğdır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi
Hastane Adı:Özel Iğdır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi
Telefon:(0476) 227 33 33
Faks:(0476) 227 48 88
Adres:Karaağaç Mah. Ordu Cad. Ssk Karşısı No: 79
İlçe:Iğdır Merkez
İl:Iğdır
Web Adres:
Harita:Özel Iğdır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Yorumlar
L.A.:Hastanede calismakta olan kadın doğum uzmani Dr. Alper Bey in yanlış tanisi nedeniyle neredeyse hayatimdan oluyordum. Ben kendim de bir hekimim ve kendisini insan hayatini bu kadar basite aldigi icin kiniyorum.
09.09.2014

Burhan Bulut:Hastanemiz el değiştirmiş olup yeni yönetimi ve kadrosuyla sizler için buradayız.
20.08.2014

İsa Kaplan:Hastane hizmet amacından çok ticari kaygılar taşıyor bence. Doktorlarından sadece Semavi Hanımı tanıyor ve takdir ediyorum. Aksi halde hastanede yönetimsel olarak ciddi sıkıntılar var. Çok zorunlu kalınmadıkça gidilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Yakın zamanda eşim bu hastanede doğum yaptı yalnız "keşke devlet hastanesine gitseydim" .
13.01.2014

H:Doktor kalitesi sıfır.personel kalitesi sıfır.para tuzağı bir yer.özürlü bıraktıkları bebek sayısı belli değil.kaç genç insanın ölümüne sebep oldular.türlü vurgunların yapıldığı bir hastane.biz orası yüzünden yengemizi kaybettik.Başka bir arkadaşımın yiğenine hiçbirşeyi yok diye göndermişler, çocuğun babası çocuğu Erzurum'a götüründe kalbinde delik olduğu anlaşılmış.sırf para için doktorlar hastaları zorlan yatırarak yatak ve tahlil ücreti alıyorlar.kan bankası yok.bilgilendiren yok.ambulans çalışmıyor.temizlik personeli hemşire görevi yapıyor.hemşire çağrı cihazına bastık hemşire yerine temizlik personeli geldi hemşire nerde dedik uyuyor dedi.sgk lı olmamıza rağmen çok yüksek bir rakam doğum ücreti farkı aldılar.biz savcılığa suç duyurusunda bulunduk.
17.10.2013

Esat Aras:EŞİM DOĞUMUNU BU HASTANEDE YAPTI.DOĞUMA KADAR BİZİMLE ÇOK İLGİLENDİLER.ÖZELLİKLE SUZAN HEMŞİREYE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ
04.10.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr