İL İL HASTANELER

Özel Imc Hastanesi

  Özel Imc Hastanesi  
Özel Imc Hastanesi
Hastane Adı: Özel Imc Hastanesi
Telefon: (0324) 238 63 49
Faks: (0324) 238 00 99
Adres: İstiklal Caddesi (106. Cadde) No: 196-198
İlçe: Mersin Merkez
İl: Mersin
Web Adres: www.imchospital.com
Harita: Özel Imc Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel IMC Hastanesi, 14 yıldan beri bölgemizde, son teknoloji ürünü tıbbi cihazları ve tam donanımlı ekibiyle hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Hastalarımızın memnuniyetine odaklı, ilkeli ve istikrarlı çalışma felsefemizle örnek bir kurum olup, sürekli iyileştirmeye dayalı kalite felsefemizle, yeni uygulamalara öncülük yapan, uluslar arası standartlarda kaliteye sahip sağlık hizmetlerini, geniş kitlelere ulaştırmak, temel ilkemizdir.

Toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunan hastanesi, doktor ofisleri ve kolay ulaşılabilen konumu ile entegre bir sağlık tesisinin bölgemizdeki ilk örneklerinden birini oluşturmaktayız.

Kurum olarak kendimizi Bilimsel Etik ve İlkelerden ödün vermeden, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya adamış bulunuyoruz.

Özel Imc Hastanesi Hakkında

17 yılı aşkın süredir, ektiğimiz her bir tohumdan kaliteli sağlık hizmeti ve tecrübe meyveleri yetiştiren biz Özel IMC Hastanesi, dün olduğu gibi bugün de soframızı en leziz sağlık hizmetleri ile donatıp, bizim için her şeyden değerli olan sizlere ikram edebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Takdir edersiniz ki kaliteli sağlık hizmeti verebilmek, çok küçük parçalardan oluşan fakat insan sevgisi ile yoğrulduğunda çok büyük bir kitle haline gelen, en önemlisi ise bileşenlerinde en ufak hatayı bile kabul etmeyen bir bütündür. Biz Özel IMC Hastanesi çalışanları olarak bunun bilincindeyiz.

Konusunda uzman doktor ve sağlık çalışanlarımız, güncel teknolojimiz, tecrübelerimiz ve sizleri ağırlamak için 24 saat görev başında olan tüm personellerimizle kapılarımız sonuna kadar açık, siz değerli misafirlerimizi kaliteli sağlık hizmeti ile tanışmaya davet ediyoruz.

Yorumlar
Emine Gürbüz :mrb.hastanenizi kasta kayıt kabul eleman alımı olursa değerlendirebilirseniz sevinirim sertifikam var meb onaylı teşekkürler..
25.01.2014

Fatma Korucu :4 nisan2011 günü overkist ameliyatımı sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren doktorum sayın Çağdaş Türkyılmaz a sonsuz teşekkür ederim.
15.04.2011

Emine İnci :2 yıl önce istanbul'dan gelip ımc hastahanesine CANAN ÇİÇEK beye bel fıtığı ameliyatı oldum çok memnun oldum hiç bir ağrı ve şikayetim olmadı ellerinize sağlık iyiki varsınız canan bey hastane personelide bi o kadar ilgiliydi teşekkür ederim.emeği geçen herkese
29.11.2010

Gürcan ÜSTÜNDAĞ :11 Ağustos 2010 tarihinde hastanenizde bel fıtığından ameliyat oldum.Şu anda çok iyiyim.Ameliyatı gerçekleştiren Op.Dr.Canan ÇİÇEK Beye,Anestesi Uzmanları Dr. Serdar EPÖZDEMİR ve Dr.Ali BÜYÜKAŞIK Beylere,Hemşire Şenay MERMER Hanıma ve diğer hemşire arkadaşlara,ameliyat esnasında yakın ilgi gördüğüm Op.Dr.İlker KARATAŞ Beye,Başhemşire Müyesser Tuzcu,Muhasebe Müdürü Beyhan YILMAZ,Muhasebe Şefi Gülten NAZLI hanımefendilere,6.kat hemşire ve personelleri ile ismini buraya sığdıramayacağımız tüm hastaneniz çalışanlarına gönülden teşekkür eder,sevgi ve saygılarımı sunarım.
16.08.2010

Sadi Aydınlık :siz nsl özel hastenesiniz internette personel listeniz yk
06.06.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Medikal Danışmanlık Servisi
Medikal Danışmanlık Servisi

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

Başak Sigorta
Başak Sigorta

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]