İL İL HASTANELER

Özel Isparta Hastanesi

 Özel Isparta Hastanesi 
Özel Isparta Hastanesi
Hastane Adı:Özel Isparta Hastanesi
Telefon:(0246) 218 53 53
Faks:(0246) 232 20 27
Adres:Eski Sanayi Mahallesi Altın Sokak No: 16
İlçe:Isparta Merkez
İl:Isparta
Web Adres:
Harita:Özel Isparta Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.


Çağdaş bir sağlık kuruluşu olan Isparta ve Göller yöresine hizmet veren bir hastane olarak, kuruluş felsefemizin özünde; insana ve halka hizmet anlayışı söz konusudur çünkü; saygı, sevgi ve şefkatin de, en az ilaç ve teknoloji kadar şifa verdiğine inanıyoruz. Hastanemiz Isparta ve Göller yöresinin ilk kurumsal hastanesi olup, yerel, ulusal ve uluslar arası (Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere) hastanelerle işbirliği içerisindedir. Özel Isparta Hastanemiz; tam donanımlı hizmet anlayışı içerisinde Göller yöresinin ilk ve gelişmiş bir birimi olan Tüp Bebek Merkezi ile de bölgesel ve ulusal düzeyde başarı oranı üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Isparta Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Deneyimli, güler yüzlü uzman kadrosuyla etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı sağlık alanındaki en son teknolojiyi takip ederek yaşam kalitesini sürekli yükselten hızlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini sunmak.

Vizyonumuz

Çağdaş bilgi ve yüksek teknolojiyi kullanarak, sürekli kendisini yenileyen, tüm branşlarda hizmet veren, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, hasta memnuniyetini ön planda tutarak, halkın sempatisini kurumsal kimliğe dönüştüren, güvenilir, kolay ulaşılabilen ve dost bilinen, referans bir hastane olmaktır.

Yorumlar
Ddhgj:doktorun yanına muayene olmaya gırdıgımde sekreterının gelmesı gerektıgını ogrendıgım tek hastahane
25.07.2014

Zeynep Duman:ben afyonda oturuyorum erken doğum sorunum oldu afyonda perişan oldum ve özel ısparta hastasine geldim ve cennete geldim sandım okadar güzel ilgi ve alakayla karşıladılarki allah razı olsun.bebeğim 1.5 ay küvezde kaldı ama bırakıp giderken gözüm arkada kalmadı ilgilerinden dolayı ben çok çok memnun kaldım hastaneden. KADIN VE DOĞUM UZMANI HÜLYA TOYRAN SEZİK HANIMA VE BEBEK YOĞUN BAKIM PERSONELLERİNE VE ÇOCUK DRLARINA ÇOK TŞKKÜRLER
19.07.2014

Sevim Yılmaz:ya nasıl bı hastane ıletısım sıkıntısı çekıyoruz.. arıyoruz ıtlf acılmıyor. kanllaramı konuşalım napalım.ılaç alacak hastayı madur etmekten başka bır sey değil yapılanlar.hastanın sonuçları raporuna yazılmıyor.arıyoruz doktara ulaşamıyoruz.. yok mu kardeşim başka bi ıletısım aracınız..
30.06.2014

Hatice Tekeli:internetten neden randevu alamıyoruz online işlemler diyor adres yok
13.05.2014

Gülsüm Severcan:Şoförler ve Beyaz önlüklü gececiler çok kötü ve tecrübesiz.Hemşireler Çok acemi İnsan kendini emanet etmeye korkuyom.Diger hastanelerle aranızda dağlar kadar fark var.
23.04.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

T.C.Ziraat Bankası& T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası& T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

FacebookLike

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr