İL İL HASTANELER

Özel Jimer Hastanesi

  Özel Jimer Hastanesi  
Özel Jimer Hastanesi
Hastane Adı: Özel Jimer Hastanesi
Telefon: 444 45 67
Faks: (0224) 452 06 00
Adres: Orhaneli Yolu Beşevler Kavşağı
İlçe: Nülifer
İl: Bursa
Web Adres: www.jimer.com.tr
Harita: Özel Jimer Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

“Kadın sağlığına dair her şey” sloganı ile yola çıkan Özel Jimer Hastanesi kendi alanında uzman hekimleri ve 100’ü aşkın çalışanı ile hizmet vermeye başladı. Son teknolojinin hakim olduğu, mimari yapısı ve dekorasyonu ile dikkati çeken Özel Jimer Hastanesi 9100 metrekare alana sahip 5 katlı bir binaya sahiptir. 4 suit, 4 köşe, 3 çift kişilik olmak üzere toplam 36 odası bulunmaktadır. 2 yoğun bakım yatağı, 2 sancı odası, 2 doğumhanesi, 3 ameliyathanesi, tüp bebek ünitesi, doğum yapmak için özel hazırlanmış 2 LDR odası, yeni doğan yoğun bakım ünitesi, bebek kot odası bulunmaktadır.

Türkiye’de tek olan açık yatağa dönüşebilen “giraffe” kuvöze sahiptir. Ayrıca, diyetisyen, psikolog, radyoloji ve laboratuar tüm hastalarımıza hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla hastanemiz bünyesinde yer almaktadır. Hastanemizde acil durumlar göz önüne alınarak 7/24 hazır bekleyen ambulansımız bulunmaktadır.

Yorumlar
Nur Muslu :Jimer hastanesinde 17 10 2014 tarihinde geçirdiğim burun ameliyatımda Doktorum Erbil Atacan Bey e çok çok teşekkür ediyorum.kendisi ameliyat hakkında beni bilgilendirerek an ve an benimle ilgilenip çok güzel bir ameliyat geçirmemi sağladı..ellerinize sağlık..bu arada hastane personeli ve hemşirelerine de ayrıca teşekkür ediyorum.NUR MUSLU
19.10.2014

Ferruh Varaner :Kordon Kanı için hiçbir hastane ilave ücret talep etmezken, Jimer 250 TL istiyor; sadece Kordon Bankası yetkilisini hastaneden içeri almak için. Hastayı müşteri olarak gören zihniyeti kınıyorum.
21.12.2010

Ayşe Keten :Hastane gerçekten mükemmel.Gerek iç dizaynı,gerek fiyatları gerek gösterilen ilgi alaka.Doğumumu orada yaptım.Çok memnunum.Herkese tavsiye ederim.
19.07.2010

İlknur Şen :iki buçuk ay önce jimerde doğum yaptım.gerek kontrollerim sırasında gerekse doğumda hastane çalışanlarının ilgisi harikaydı.epidural normal doğum yaptım.doğum öncesinde odamda sancımı çektim ve eşim sürekli yanımdaydı.doktorum jale hanım doğumuma girdi yanında çocuk doktoru,ebe,hemşireler, hasta bakıcıtoplam ltı yedi kişilik bir ekipti .ilgiyi görmek değil yaşamak gerek.doğum sonrası bebeğim kucağımda odama alındım.gece boyunca gerekli takiplerim yapıldı.ilgi harikaydı.ilk bebeğimdede MUAYENELERİMİ JALE HANIM YAPMIŞTI DOKTORUMU ÇOK SEVİYORUM .İYİKİ JALE HANIM VE İYİKİ JİMER.HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.
25.06.2010

İsmail Boran :neden telefonda doğum fiyatları için bilgi verilemediğini anlayamadım.Hastaneye gelip görüşmem gerektiği söylendi .gelince fiyatlar mı değişiyor?Tarafıma JIMER I tavsiye edenler aksine memnuniyetsizliğimi söylemek istiyorum .Hiç bir neden söylenmeden hastaneye geleceksiniz denip telefon kapatılıyor.Benim bu kadar zamanım olsa zaten gelirdim syg
18.06.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

Işık Sigorta
Işık Sigorta

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]