İL İL HASTANELER

Özel Karatekin Hastanesi

  Özel Karatekin Hastanesi  
Özel Karatekin Hastanesi
Hastane Adı: Özel Karatekin Hastanesi
Telefon: (0376) 213 30 10
Faks: (0376) 213 34 33
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 5
İlçe: Çankırı Merkez
İl: Çankırı
Web Adres: www.karatekinhastanesi.com
Harita: Özel Karatekin Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi, Araş Eğitim Sağlık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin yatırımıdır.

31.12.1997 tarihinde merhum Mehmet Mutlu başkanlığında Çankırı’da kurulan Şirket, faaliyet konularından sağlığa öncelik vermiş ve bir özel hastane kurup işletmeye karar vermiştir.

Çankırı ve bölgesinde bulunan sağlık kuruluşlarının sayı, personel ve teknolojisi durumları değerlendirilmiş, gerekli araştırmalar yapılarak sağlık sektöründe ilk adım atılmıştır.

1999 yılı sonunda temelden hastane olarak projelendirilerek yapımına başlanan özgün mimariye sahip hastane binası 2003 yılı sonunda tamamlanm, 2004 yılı içerisinde personel istihdamı ve gerekli cihaz donanımı tamamlanarak, 14 Aralık 2004 tarihinde hastane halkımızın hizmetine açılmıştır.

Çankırı Özel Karatekin Hastanesinde Ar Sağlık İşletmeciliği ve Tıbbi Cihazlar Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir.

İsmini Çankırı Fatihi “Emir Karatekin Bey” den alan Özel Karatekin Hastanesi’nde deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Özel Karatekin Hastanesi Hakkında

Misyon

Hastanemize başvuran tüm hasta ve yakınlarının güvenilir bir ortamda sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak.

Vizyon

Teknolojik imkanların tümünden faydalanıldığı, çağdaş bir alt yapı ile kurumsal gelişimini sürdürebilen, personel dokusunun tam anlamıyla iyileştirildiği daha geniş kitlelere ulaşan, yeni projeler üreten, huzurlu, konforlu bir ortamda, sektöründe öncü uygulamalara imza atan bölgemizde lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Yorumlar
Celasin Kan :allah sizden razı olsun 21 gün yogun bakım ünitesinde yatan annemiz vahibe kana bakan bütün servis görevlilerinden allah razı olsun sizler yöremizin gururu insanlarsınız ona anneniz gibi baktınız bize misafirperliği yaşattınız minnettarız sizleri unutmayacağız kratekin personeli ailesi adına celasin kan
16.04.2014

Celasin Kan :allah sizden razı olsun
16.04.2014

Emre Gökdemir :arkadşlar kesinlikle cildiyede epilasyon yaptıranlara yazıyorum gitmeyin yapamıyolar yüzümde izler ve yanıklar oluştu..
03.04.2014

Emre Gökdemir :cildiyeye epilasyona gittim o kdar seyans gittim kılların dökülmediği gibi üstelik yüzümde yanıklar ve izler kaldı arkadşlar kimse gitmesin kesinlikle gidenler de ıraksın yeni açılan yere gitsin..
03.04.2014

Mehmet Dereli :Suan karatekin hastanesindeyim.Hastalar yüzü asık ve aşabi olabilir,doğaldır.Ancak çalışan hastane personelinin öyle şansları yok ve olmamalı.Heleki hükela (özellikle bayan çalışanlar) hiç olmamalilar :( Yetkililerin ilgisine ve bilgisine....
17.06.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Şeker Bank
Şeker Bank

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]