İL İL HASTANELER

Özel Kent Hastanesi

  Özel Kent Hastanesi  
Özel Kent Hastanesi
Hastane Adı: Özel Kent Hastanesi
Telefon: (0232) 386 70 70
Faks: (0232) 386 70 71
Adres: 8229 / 1 Sok. No: 56
İlçe: Çigli
İl: İzmir
Web Adres: www.kenthospital.com
Harita: Özel Kent Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz, bölgemizin ve kentimizin nüfus, sosyo kültürel dağılım, kolay ulaşım, otopark ve kolay büyüyebilme imkanları göz önüne alınarak Karşıyaka Bölgesi’nde 30.000 m2 arazi üzerine kurulmaktadır. 6 kat ve yaklaşık 22.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte olan hastanemizin teşhis ve tedavi bölümlerinde staff (tam gün çalışan) hekimlerimiz tüm branşlarda poliklinik hizmeti vermektedirler.

Hastanemizin inşaatı ulusal standartlara tam uyumun yanı sıra, standart AIA (American Institute of Architects) Hastane Binaları Rehberine uygun olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

İş akışları, sektörde saygınlığı tartışılmaz olan JCI (Joint Commission International) Akreditasyon Standartları çerçevesinde düzenlenen kent Hastanesi, faaliyete geçtikten çok kısa sürede akreditasyon başvurusunu yapmıştır ve 2006 yılında ilk defa akredite olmuştur, 2012 yılında akreditasyon sertifikası yenilenmiştir. Bu amaçla sürdürülen hazırlık çalışmalarında yurtdışından danışmanlık ve eğitim hizmetleri alınmaktadır.Bu amaçla sürdürülen hazırlık çalışmalarında Joint Commission'dan doğrudan danışmanlık ve eğitim hizmetleri alınmaktadır. Ayrıca Kent Hastanesi Mayo Clinic arasında imzalanan danışmanlık anlaşması gereği medikal personelimiz Mayo'dan eğitim ve eleman değişimi programlarına gerçekleştirmektedir.

Görüntüleme hizmeti sunmak amacı ile magnetik rezonans, bilgisayarlı spiral tomografi, dijital floroskopi, mamografi, direkt röntgen, renkli doppler ultrasonografi gibi cihazlardan alınan imajlar dijital ortamda (PACS) tüm hekimlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Koroner anjiografi, nükleer tıp, kemik densitometresi gibi uygulamaları da yine dijital olarak arşivlenerek, hem hastane içinde hem de gerek duyulduğu zamanlarda yurtiçi ve yurtdışı hekimlere güvenli iletişim ortamlarında gönderilmektedir.

Özel Kent Hastanesi Hakkında

 Hastanemizde; 57 standart özel oda, 17 çift kişilik oda, 10 suit + 1 Vip  suit odası ile 21 yoğun bakım, 4 Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitesi bulunmaktadır. Odalarımızda interaktif TV, bilgisayar ve internet altyapısı olup hasta ve yakınlarının tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Kent Hastanesi’nin tüm sağlık personeli ve diğer çalışanları, hastalar arasında hiç bir ayırım gözetmeden hizmet sunmayı ilke edinerek hizmet vermektedir. Her hasta bizim için özeldir ve hastanın memnun ayrılmasını sağlamak görevimizdir.

Kent Hastanesi çalışanları, Kent Sağlık kültürünün özünü oluşturan dürüstlük, güven, güler yüzlülük ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet verme bilincini taşımaktadır.

Yorumlar
Ramazan Akbaş :sevgili kent hastanesi yönetici sizlerden ricam affınıza sığınara çalışan sekreterlerin giymiş olduğu topuklu ayakkabıların yürürkençıkartığı sesler insanları çok rahasız ediyor,mümkünse daha düz ayyakabı giymeleri
15.02.2011

 

[Hata Bildir]