İL İL HASTANELER

Lider Hastanesi

  Lider Hastanesi  
Lider Hastanesi
Hastane Adı: Lider Hastanesi
Telefon: (0248) 325 03 25
Faks: (0248) 325 03 22
Adres: Cumhuriyet Caddesi No: 58
İlçe: Bucak
İl: Burdur
Web Adres: www.liderhastanesi.com
Harita: Lider Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Sağlıktaki bilgi birikimimizi halkımızla paylaşmaya önem veriyoruz. Bu alanda her türlü iletişim olanaklarını kullanarak bilgilerimizi halkımıza sunuyoruz. Bilgi paylaşımını web sitelerimizle de sağlıyoruz. Bu amaçla bir adet web sitesi oluşturmuş bulunuyoruz; www.liderhastanesi.com ve Lider Hastanesi web sitesinde; hastanemizin tüm bölüm ve üniteleri, tanı ve tedavi merkezleri anlatılıyor. Teknik donanımıyla ilgili açıklayıcı bilgiler veriliyor. Bu site, halkımızın, sağlıkla ilgili olarak, hangi alanlarda hizmet alabileceklerini ve alacakları hizmetlere ait öğrenmeleri gereken önemli bilgileri içeren bir rehber niteliği taşıyor.

Lider Hastanesi Hakkında

Misyon

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk, cinsiyet ve bölge ayırımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktadır.

Vizyon

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Yorumlar
Mahirdünder :3 aydır eşimin hayatını cehenneme çeviren bel fıtığı ve dar kanal sorununu ortadan kaldıran kişiliği ile hasta ve yakınlarını psikolojik olarak rahatlatan sayın doktor özcan beye sonsuz teşekkür ederiz.allah ondan razı olsun.başarılarının devamını dileriz.
13.12.2013

Mustafa Karaduman :Ben alanyadan mustafa karaduman ben özcan beyin iyi bir DR olduğunu duydum ve 11.04.2011 de saat 10 da amaliyat olacağım yorumumu sizinle paylaşacağım İNŞALLAH saygılarımla.
10.04.2011

Zehra Sert :yıllardır çektiğim boyun fıtığından beni kurtaran operator doktor özcan rahat'a ve ekibine ve de hastanede çalışan bütün personele sonsuz teşekkürler...herkese tavsiyede bulunuyorum hiç kimse boşuna ağrı çekmesin ve korkmasın doktor dalında çok uzman,personel çok saygılı bence türkiye'de bir numara! tek doktor tek hasta ve tek personel...
24.02.2011

Zuleyha Özdilman :hastane çok muhteşem hemşireler görevliler herkes bir harika gerçekten örnek bir hastane özelliklede doktor Özcan RAHAT bir harika muhteşem hayatımda gördüğüm en profesyonel doktor ne desem az emeğinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
07.01.2011

Beytullah Çatan :sizin hastahanede yeşilkart geçerlimi
17.12.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]