İL İL HASTANELER

Özel Medicana Avcılar Hastanesi

  Özel Medicana Avcılar Hastanesi  
Özel Medicana Avcılar Hastanesi
Hastane Adı: Özel Medicana Avcılar Hastanesi
Telefon: (0212) 695 48 30
Faks: (0212) 695 48 29
Adres: Marmara Cad. Şamlı Sok. No:32
İlçe: Avcılar
İl: İstanbul
Web Adres: www.medicana.com.tr
Harita: Özel Medicana Avcılar Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Medicana Avcılar Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Özel Medicana Avcılar Hastanesi tanıtım sayfası. Özel Medicana Avcılar Hastanesi randevu alma.

Özel Medicana Avcılar Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz
 
Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger saglık kurulusları tarafından örnek alınan saglık kurumu olmak.Yurt içinde ve yurt dısında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hızmetı veren,hastalarımızın kendılerıne guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı saglık kurumları zıncırı olusturmak.

Misyonumuz
 
Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede saglık hızmetı sunmak,saglık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.

Yorumlar
Didem Öztürk :devlet hastanesinden beter oldunuz randevu için bile ulaşılamıyor allah sizin elinize düşürmesin.
03.02.2014

Elif Bükçe :Annem hastanenizi arayıp belli bir konu hakkında muayene olmak için sizden randevu almış ve bugun 4te gelebilirsiniz demişsiniz.Annem hastanenize geldiğinde ise ertesi güne almışsınız doktor probleminiz varmış.Kadın beylikdüzünden avcılara geldi siz randevu verdiniz diye.Hastanede çalışanları bilgiyi kafasına göre veriyor olmalılar.Bu hastaneden ve çalışanlarından hiç iyi bir şekilde söz etmeyeceğimi bilmenizi isterim!!!
27.08.2013

Burcu Katırlı :Hastamız 18 gün boyunca bu hastanenin yoğun bakım servisinde yattı. bir gün hastamın şişme yatağının fişinin çekili olduğunu farkettim. ilgilenmemişler. hastamın vücudunun yatak yarası olmaması için sürekli pozisyon değişikliği yapılması gerektiğini söyledim. yapıyoruz dediler. bana baktırmadılar. biz bakarız dediler. baktık, yatak yarası yok dediler. biz hep pozisyon değişikliği yapıyoruz dediler. Hastamız , kanında enfeksiyon,mikrop olduğu için yoğun bakıma alındı. 18. gün sabahı annemin hayatını kaybettiğini bildirdiler. Meğer annemin 2 gündür akciğerleri kanıyormuş, ağzından, burnundan kan geliyormuş. Bize bilgi vermediler. kanında ki mikrop arttığı için enfeksiyon artmış ve vefat etmiş. annem öldüğünde, onu yıkarken gördüm. kuyruk sokumunda pasta tabağı kadar yatak yarası vardı. annem son günlerde inliyordu. Meğer yaralardanmış. annemiz 2 yıl boyunca hep yattı. bi kere bile yara olmadı. hep ilgilendim. burada yapıyoruz, ilgileniyoruz dediler. Meğerse yapılmamış. annemiz 18 gün boyunca hiç hareket ettirilmemiş. Oluşan yaralarına pansuman bile yapılmamış. Bu nasıl merhametsizliktir ? o yaralar arttıkça kanında ki mikrop, enfeksiyonun artması tabi ki kaçınılmaz. Annemi ölüme terkettiler. yapıyoruz dediler. yapmadılar. Bu nasıl vicdansızlıktır ? Siz siz olun hastanızı bu hastaneye emanet etmeyin!
14.08.2013

Kevser Büyüksezer :yoğun bakım doktorlarınızdan haynur hanım hariç egolarını biz hasta yakınları sayesinde tatmin etmeye çalışıyorlar...!hasta yakını olarak hastamız hakkında bilgi almak en doğal hakkımız.özellikle hafta sonu nöbetçi olan doktorlar hasta hakkında bilgi sahibi olmadıklarından dolayı soru sorulunca buna cevap vermem için hastanın içinde olmam gerekir,belki canı sıkılıyordur deyip dalga geçiyorlar.şimdi cevap veremem işim var demektir?kimden bilgi alacağız?iki kelime konuşunca dillerinin incilerimi dökülüyor?hasta bakıcılar deneyimsiz burundan beslenen bir hastanın 45 derece başını kaldırıp mamasını vereceğini bilmiyorlar.doktor çorba vs getirebilirsiniz iyi olur diyor,getiriyorum,hasta bakıcılarınız vermiyor.ekşiyor lavaboya dökülüyor.sebeb olarakta bizde mama var mama verdik deniyor.hastalarımızı kimlere emanet ediyoruz?onlar sizlerin hiç bir şeyi olmayıp maaş almak için iş olarak görebilirsiniz.fakat onlar bizim annemiz,babamız canımız.koridorlaınızda cameralar dolu, yoğun bakımı camera ile izlemek istiyoruz.ve doktorlarınızı bizleri terslemek yerine saygıya ve vicdana davet ediyorum...!
05.08.2013

Dilek Selvi :Uzun süredir rahatsızlığım nedeniyle hastanenize gelmekteyim. Bu süre içersinde hassasiyeti için DR.Taner Bey'e, yardımları için hostesi Arzu Hanım'a ve acil servis çalışanları Zeynep Hanım ve Fatih Bey'e ayrıca gece amiri Serkan Bey'e ilgi ve alakaları için teşekkürü bir borç bilirim.Böyle zor dönemlerde bu kadar güzel insanın hastanenizde görevli olduğunu bilmek kendimizi güvende hissetmemizi sağlamaktadır. Tekrar kendilerine teşekkür ederim. Sevgiler........
03.05.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Uzm.Dr. İrfan Güner Uzm.Dr. İrfan Güner
Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Şeker Bank
Şeker Bank

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Vakıf Bank
Vakıf Bank

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]