İL İL HASTANELER

Özel Medisaray Hastanesi

  Özel Medisaray Hastanesi  
Özel Medisaray Hastanesi
Hastane Adı: Özel Medisaray Hastanesi
Telefon: (0382) 213 30 00
Faks: (0382) 213 00 40
Adres: Çerdiğin Mahallesi Nevşehir Caddesi No: 11 Aksaray
İlçe: Aksaray Merkez
İl: Aksaray
Web Adres: http://medisaray.com.tr
Harita: Özel Medisaray Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

2008 yılının Şubat ayında kurum anlaşmalarını tamamlayarak hizmet vermeye başlamış olan hastanemizde açıldığı günden bugüne dek verilen onbinlerce poliklinik hizmeti ve yüzlerce ameliyat ve yataklı tedavi hastalarından aldığımız olumlu görüşler bizlerin tek itici gücü olmuştur.

Hastanemizin uzman kadrosunun her türlü teknik donanım, konforu ve aile sıcaklığı içerisinde sunduğu kaliteli sağlık hizmetine erişmek için ihtiyacınız olan tek şey sağlık karneniz ve kimliğinizle birlikte bize ulaşmanızdır. Ayrıntılı bilgi için lütfen hastanemizi arayınız.

Türk insanına hak ettiği değeri gösterebilmek için, en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar emeğini, sevgisini, tutkusunu ve yüreğini ortaya koyan güvenilir, yeniliğe açık, sürekli kendisini yenileyen kadrosu ve iç dinamikleriyle Aksaray Özel Medisaray Hastanesi, bugünün adımlarını yarınlara taşıma sorumluluğunun bilincinde yoluna devam etmektedir.

Özel Medisaray Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Sağlık hizmetinde; dürüstlüğü, güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinerek;

  • Kaliteli uzman doktor kadrosu oluşturmak,
  • Üst düzeyde bilgi ve teknoloji kullanmak,
  • Tüm sağlık branşlarında farklılıklar yaratmak,
  • Gelişimde sınır tanımamak.
  • Aksaray genelinde adından söz ettiren bir marka olmak,
  • Personel memnuniyeti sağlayarak, çalışmak istenen bir hastane olmak istiyoruz.

Misyonumuz

Özel Medisaray Hastanesi; Güvenilir, kolay ve çabuk ulaşılabilir sağlık hizmetini dürüst, gelişmeye açık bir anlayış içerisinde, hasta hakları ve hasta güvenliğini özellikle ön planda tutarak sunan, ilerlemeyi, kurumsallaşmayı ve hasta memnuniyeti konusunda en üst düzeye ulaşmayı amaçlayan bir sağlık kuruluşudur.

Yorumlar
Rıfat Demir :benın burunda et ve egrılık var yurt dısında okuyorum ameliyat olmak olmak istıyorum ne kadara mal olur ameliyat olmak medisaray da ögrenciyim indirim veya yadımcı olabilrmısınız .
18.04.2014

Sfsgfgfg :kadın doğum servisin deki hemşirelerinizden çok memnun kaldım
08.10.2013

Talha :Umut lazer göz merkezinden gelen göz personelinden çok memnun kaldık.Göz doktorlarınız çok iyi ameliyathane göz ekiplerinden de Berkan beyede çok memnun kaldık.Kadir beyde baş hekim olunca çok iyi olmuş.Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
08.09.2013

Kenan :Mediasaray Kadın Doğum doktoru Sn. Burcu hanıma defalarca muayene için gittik.Kendimizi ifade etmek isterken doktor hanımın türlü bahaneleri ile karşılaşıp bizi dinlemeden başından göndermek isteyişi ve ısrar ettiğimizde suçlama niteliğinde hakaretleri ile nedeyse bir kovmadığı kaldı . Kendisinden bu konudaki rahatsızlığımızı dile getirmek istedikki başkalarıda aynı muamele ile karşılaşmasın .
09.08.2013

Senem Aydoğdu :çok güzel ilgileniyorlar kemalletin hoconın ve aslanbeyin oraya geçmesi çok iyi olmuş çok teşekür ederim ilginiz için
20.03.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
İş Bankası
İş Bankası

Şeker Bank
Şeker Bank

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

 

[Hata Bildir]