İL İL HASTANELER

Melikgazi Hastanesi

  Melikgazi Hastanesi  
Melikgazi Hastanesi
Hastane Adı: Melikgazi Hastanesi
Telefon: (0352) 235 52 03
Faks: (0352) 235 52 03
Adres: Alparslan Mahallesi Ümit Sokak
İlçe: Kayseri Merkez
İl: Kayseri
Web Adres: www.melikgazihastanesi.com
Harita: Melikgazi Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Saygı, sevgi, güven, dürüstlük, doğruluk, samimiyet, fedakarlık, kararlılık ve aldığının hakkını vermek tüm insanlığın temel değerleridir Çünkü evrensel değerlerin ne yazık ki giderek yıprandığı günümüzde, insana ve insanlığa ait olan hiçbir şey bize yabancı olmamıştır ve olmayacaktır.

Melikgazi Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Temel değerlerimiz çerçevesinde, bilimsel temellere dayalı olmak ve profesyonelliği elden bırakmamak koşulu ile; hastanemize gelen her bireyin yaşam kalitesini yükseltmek, Bilgilendirmeye özen göstererek sağlık konusunda bilinçlilik düzeyini artırmak, Öncelikle koruyucu devamında ise iyileştirici sağlık hizmetlerini en üst düzeyde ve mümkün olabilen en ekonomik koşullarda sunmaktır.

Vizyonumuz

Gerçekleştirdiği çalışmalarla fark yaratarak, sağlık alanına katkıda bulunmaktır. Değerler sistemine dayalı yaklaşımlarıyla sektörde model olabilmektir. Müşteriden ziyade insan odaklı yaklaşımlarıyla, tüm paydaşlarını süreçlere dahil etmek ve ortak başarıya ulaşmaktır. Tüm paydaşlarımızla birlikte gelişmek, birlikte büyümek ve birlikte onurlanmaktır.

Örnek gösterilen ve tercih edilen bir kurum olmaktır. Bütün çalışmalarıyla sağlık sektöründe lider olmakla birlikte, hizmet almak için gelmeye de değer bir hastane olmaktır.

 

[Hata Bildir]