İL İL HASTANELER

Özel Bölge Hastanesi Pendik

  Özel Bölge Hastanesi Pendik  
Özel Bölge Hastanesi Pendik
Hastane Adı: Özel Bölge Hastanesi Pendik
Telefon: (0216) 375 34 34
Faks: (0216) 375 22 21
Adres: Doğu Mahallesi Yücel Sokak No: 2
İlçe: Pendik
İl: İstanbul
Web Adres: www.bolgehastanesi.com
Harita: Özel Bölge Hastanesi Pendik Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Maltepe Bölge Hastanesi

1993 yılında açılan hastanemiz 50 yatak, 11 yoğun bakım yatağı, 2 acil gözlem yatağı ile faaliyet göstermektedir. Tam donanımlı 2 ameliyathane ve 2 doğumhanesi ve tüm branşlarda hizmet veren 24 polikliniği mevcuttur. Maltepe Bölge Hastanesi’nin eklentisi olarak bazı dallarda çalışan bir polikliniği de mevcuttur.

Sancaktepe Bölge Hastanesi

2001 yılında 36 yatak kapasitesi ile hizmete başlayan hastanede 2 ameliyathane, doğumhane ve 7 yataklı yoğun bakım ünitesi mevcuttur. Tüm dallarda faaliyet gösteren bu hastanenin 24 saat hizmet veren acil ünitesi bölgenin en yoğun çalışan merkezi konumundadır.

Pendik Bölge Hastanesi

Bölge Sağlık Grubunun üçüncüsü olan Pendik Bölge Hastanesi 2010 yılı başında hizmete girmiştir. 15’i süit 100 hasta odası, 23 yataklı Yoğun Bakım Üniteleri, 6 Acil Gözlem yatağı ile faaliyet gösteren hastanede tam donanımlı 4 ameliyathane, 2 doğumhane, modern bir Anjiyografi ünitesi bulunmaktadır.

Tüm tıp branşlarında poliklinik ve tanı üniteleri olmakla beraber Kalp-Damar Cerrahisi, Ortopedi, Nöroşirürji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji ve Plastik Cerrahi alanlarında ön sırada yer almak hedeflerimiz arasındadır.

Özel Bölge Hastanesi Pendik Hakkında

Vizyonumuz

Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan güvenilir, bilimsel, etik ve hasta haklarına saygılı referans merkezi olmak.

Misyonumuz

Topluma, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla; Hastalıkta ve Sağlıkta Hep Yanınızda sloganını benimseyerek, hem hasta hem de çalışanlarının memnuniyetine odaklanmak, Kendilerini mesleklerine adamış sağlık çalışanları ve hekimlerin el ele verip birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunmasını kendimize misyon edindik.

Kalite Politikamız

  • İnsan sağlığının korunması ve sağlıklı yaşamın devamını sağlamak ilk hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için hasta memnuniyetini sistemli olarak izleyerek, elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanırız.
  • Hasta haklarına saygılı; her türlü kişisel bilgiyi en yüksek güvenlik standartlarına sahip sistemlerle koruruz.
  • Sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çabalarına önem vererek; kalite yönetim sisteminin şartlarını yerine getirir ve etkinliğini izleriz.
  • Çalışanlarımızı ilerlemenin ve sürekli iyileştirmenin temel kaynağı olarak görürüz.
  • Bireyin biz olduğuna, hiçbir bireysel çabanın takım çalışmasının üzerine çıkmaması gerektiğine inanırız. Çalışanlarımızın yetkinliklerinin arttırılmasına önem veririz.
  • Teknolojik yenilikleri takip ederek teşhis ve tedavide öncü uygulamaların yapıldığı kurumlar arasında yerimizi alırız.
  • Hastalarımızın ve çalışanlarımızın düşüncelerini bizlerle özgürce paylaşabileceği alanlar ve ortamlar oluştururuz.
Yorumlar
Abdullah Oruç :02.02.2014 tarihinde,umudumu kesmiş ve hayatın sonuna ambulansla gelmiş olduğum Özel Pendik Bölge Hastahanesinde,beni karşılayıp ilk müdahaleyi yapan PRATİSYEN DR. KADİR TOLGA GÖK'e,aynı akşam beni yoğun bakıma aldıklarında başta GAMZE hemşirem olmak üzere,gece gündüz gerçek birer melek gibi çalışan evlat sevecenliğinde sabırlı,anlayışlı,kadirşinaz tüm yoğun bakım ekibine,ertesi sabah anjioda gösterdiği müthiş titizlikle ve kardeşliklle,moral vererek hayata döndürmek için yapmış olduğu üstün gayret için UZM. DR. BÜLENT İLÇÖL'e,ve tabiki hastahanenin kahramanları beni tekrar dünya'ya döndüren eşsiz insanlar KVC cerrahları PROF. DR. ÖMER IŞIK,OP. DR. ERHAN KAYA ve OP. DR SERHAT BÜLBÜL'e (Gerçektende çok özverili bir ekip,kendinizi bu üç kahramana bırakın gerisini düşünmeyin.) İşlerini çok iyi bilen ameliyatım esnasındaki Anestezi ve Reanimasyon ekibine,ameliyat öncesi ve sonrası yakın ilgilerinden dolayı UZM. DR. ENDER ÖZGÜN ÇAKMAK'a,15 günlük hastanede kalış süremde Gece gündüz 5 yıldızlı otel rahatlığında,imkan sağlayan bir dediğimizi iki etmeyen,KVC servisinin başta Gülcan Hnm.olmak üzere hepsi birbirinden çok değerli,hemşire,hasta bakıcı,temizlik sorumlularına beni çok önemli bir by pass ameliyatı sonucu tekrar hayata döndürdüğünüzden,sizlerin hakkı inanın ödenmez.Başta Erhan hocam olmak üzere,bu kadar sevecen ve titiz davranan profesyonel bir ekibi,oluşturan sayın Hastane idarecilerine sonsuz teşekkürler.İnanın artık hastahaneniz benim doğum evim,isimlerini saydıklarım veya benim farkedemediğim geri plandaki yürekli insanlar.hepinize sonsuz teşekkürler...
21.02.2014

Mayide Özgül : adımın önemi yok.Nevin Camtak Hanımın yorumunu okudum.son zamanlarda hasta hakları diye bir şey çıktı.Önüne gelen konuşuyor.Kardeşim sağlık çalışanı robotmu????Onun duyguları yokmu oda hasta olamazmı??? oda eşi ile çoçukları ile sorun yaşamış olamazmı? Kişi kişinin aynasıdır.Güler yüz görmek istiyorsan GÜLER YÜZ GÖSTARRR.Paranla satın mı aldın adamları??Ne şiş yansın ne kebap.Sende üzme Karşındakini.Aynayız birbirimize .Tüm toplum.Hepimiz.Allaha emanet olun tüm insanlar..Sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende öyle davran.
05.03.2011

Burcu Bilekay :9 aylık hamileyim ve hamileliğimin başından beri kontrollerimi pendik bölge hastanesinde yaptırıyorum.Doktorum Banu hanımdan ve hastane personelinin yaklaşımından çok memnunum.İnşallah sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma alıp ondan sonraki dönemlerdede bölge hastanesini tercih edicem.şimdiden tüm personele çok teşekkürler.
28.02.2011

Ali Arif Akkal :Ben 61 yaşındayım 26 şubat 2010 tarihinde Kartal Koşu Yolu Kalp Hastanesinde Doç Dr Cüneyt Keleş hoca tarafından yapılan ve çok başarılı bir şekilde geçen bir kalp ameliyatı geçirdim. Kendisine ve ekibine buradan teşekkür ederim.Kalbimdeki 4 cm büyüklüğündeki yırtığı kapattılar ve daha başka bazı şeylerde yaptılar.ameliyattan 45 gün sonra bende artiyal fibrilasyon ve özellikle çok yüksek taşikardi başladı. Bunu gittiğim birçok doktorların hiç biri düzeltemedi.taaki prof.dr.Feridun Koşar hocama gelene kadar kendileri beni başka bir işleme gerek bırakmadan medical yoldan verdiği ilaçlar ile tedavi ettiler.Çok şükür beni sağlığıma kavuşturdular .Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Büyüksün hemde çok büyüksün sayın hocam.
20.12.2010

Fatma Karaman :hastaneyi gezme fırsatım oldu muhteşem olmuş iyi çalışmalar
17.11.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Birlik Sigorta
Birlik Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]