İL İL HASTANELER

Özel Saygı Hastanesi

  Özel Saygı Hastanesi  
Özel Saygı Hastanesi
Hastane Adı: Özel Saygı Hastanesi
Telefon: 444 17 94
Faks: (0216) 398 76 21
Adres: Fatih Bulvarı No: 75
İlçe: Sultanbeyli
İl: İstanbul
Web Adres: www.saygihastanesi.com.tr
Harita: Özel Saygı Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemizin kapısından içeri giren herkesin sağlığı uzman doktorlarımızın kontrolüne ve emanetine alınmış demektir. Gönül rahatlığı içerisinde her türlü imkanın sizler için seferber edildiğini bilmenizi isteriz. 

Özel Saygı Hastanesi Hakkında

1996 yılında zamanın Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel’in resmi, hizmete açtığı hastanemizde 5 ameliyathane, 4 doğumhane, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile hizmet veriyoruz. Hastanemizde her katta bulunan süit odalarla birlikte 48 tek kişilik oda mevcuttur.

Kalp ameliyatları hariç, her türlü ameliyatın gerçekleştirildiği hastanemizde, modern bir laboratuar, spiral tomografi, doppler ultrasonografi, mamografi, kemik yoğunluğu cihazı Diş için panoramik röntgen cihazı, EEG ve EMG cihazları, eforlu EKG ve kalp EKO cihazları mevcuttur.

Hastanemizde her branş da ikişer–üçer uzman hekim tam gün olarak hizmet verirken Emekli sandığı, SSK ve Bağkur anlaşmalarıyla halkımıza yardımcı olmaya gayret etmekteyiz.

Ucuz ama kaliteli hizmeti bölgemizin dışındaki insanlara da ulaştırmayı hedefimiz olarak görüyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız sonsuza tek devam edecektir.

Halka saygı, Hakka saygı, Önce saygı sloganı hizmetimizin ve inancımızın temel prensibidir.

Yorumlar
HALİL İLHAN :24/03/2010 tarihinde hastanenize saat 04:30 da acil olarak geldik yalnız tüm personelinizde uyku hakimdi ve kimse bizimle ilgilenmedi 2 yaşındaki kızımın 39 derece ateşi varken müdahale bir türlü yapılamadı hastanenizin içerisinde bir kan almak için tüm hastaneyi dlaştık ne yol gösteren nede rafagat eden hiç kimse yok burası ACİL olmasına ramen etrafda kimse yok hatta kan alınması için labaratuara gittik ve ordaki memur kan alamadı ben tabii stresle bağırıp çağırdıkdan sonra ilgilendiler ve tahlil sonuçları çıkana kadar bize yer gösterdiler ve birde gece ssk hizmetiniz yokmuş oda ilginç ve reçeteyi yazan doktorunuz da ben fark etmedim reçetesine ne isim nede kaşesini basmadığı için ssk lı olmama rağmen tüm masrafları normal ücretten ödedim benim düşüncem bu taksi ücreti gibi gece tarifesi gündüz tarifesi gibi çok yalnış.Bence siz hastane içindeki denetiminizi artırın saygı hastanesine hiç yakışmıyor HALKA SAYGI HAKKA SAYGI ilkesini hiç bulamadım... Saygılarımla.
25.03.2010

Selim Öztürk :öncelikle şunu yazmak isterim ki sultanbeyli ve tüm istanbulda yaşayan lar için çok büyük bir öneme sahip olan özel saygı hastanesini bizler için hizmete sokan ve hala üstün başarı içerisin de hizmet veren kuruluşunuza en içten dileklerim le sizleri tebrik ederim hastanenizin yorum yapılabilecek hiç bir yönü olmadığını düşünüyorum bir mukabil aksine çok güzel olduğunu düşünüyorum byn dan bir kaç ay önce hastanenizde bir yakınımız doğum yaptı bu doğum dan sonra ve doğum anın da orda bulun dum ve hastaneniz personelleri nden olan Seda KURUTAŞ hanımın bizlere ve hastalara karşı göstermiş olduğu anlayışı ve nezaketi kutluyor kendisine sizin aracılığınız la da çok teşekkür ediyorum saygılarım la
15.02.2010

Gülbeyaz Çakır :uzman kadrosu ve güler yüzlü elemanlarıyla uzun süredir aradığım hastane özellikle kadın doğum uzmanı ekin fettahoğlu ve diş hekimi cengiz tolungüçe sonsuz teşekkürler
07.01.2010

Tugba Bulut :mrb... ben internetten randevu almak istedim fakat bi türlü olmadı acaba ben mi beceremedim yoksa sizin hastanenizde internet üzerinden randevu sistemi uygulaması yok mu:?
14.12.2009

Bedriye Koç :ben şu anda 9 aylık hamileyim ve bu hastaneye 3 ay önce geldim ve benmle ilgilenen kadın doğum uzmanı op.dr. dilek doğan hanımdan çok memnunum bu ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim her zmn başarılarının devamını dilerim...
05.11.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Işık Sigorta
Işık Sigorta

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

Medex
Medex

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

 

[Hata Bildir]