İL İL HASTANELER

Sevgi Hastanesi

  Sevgi Hastanesi  
Sevgi Hastanesi
Hastane Adı: Sevgi Hastanesi
Telefon: (0422) 325 55 55
Faks: (0422) 324 89 32
Adres: Atatürk Caddesi No: 14
İlçe: Malatya Merkez
İl: Malatya
Web Adres: www.sevgihastanesi.com.tr
Harita: Sevgi Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1997 yılı sonunda kurulan Malatya Hayat Sağlık Hizmetleri A.Ş’ nin ilk sağlık projesi Kışla Caddesindeki Tıp Merkezi olarak hizmete başlayan Sevgi Hastanesidir.

24 saat hizmet veren merkezimizde son derece nezih, ferah ve geniş ortamlarda tüm branşlarda poliklinik hizmeti ve çok sayıda hastaya yataklı tedavi hizmeti yüksek standartlarda sunulmaktadır.

İlkemiz: Tüm departmanlarımıza toplam kalite felsefesini benimseterek hem sağlıklı hizmeti hem de bu hizmetten faydalanan hasta ve hasta yakınlarının koşulsuz memnuniyetini sağlamaktır.

Sevgi Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

 • Kendimizi adadığımız işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını asla unutmamak.
 • Bölgemizdeki en iyi sağlık sistemine sahip olmak ve öyle tanınmak.
 • Akademik birikimlerimizi gelecek nesillere taşıyan, önde gelen tıp merkezleri ile işbirliği içinde uzmanlık eğitimi veren, tıp bilim ve sanatının zirvede uygulandığı akademik bir kurum olmak.
 • "En yüce değer bilgi, en üstün hizmet insana hizmettir" inanç ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesi ve tarzıdır. Bu inanç ve anlayışla bütün insanlığı kucaklayan bir sağlık kompleksi ile Malatya ve yakın illerde önde gelen bir referans merkezi olmak.

Misyonumuz

 • İnsan sağlığı için her zaman en iyiyi, en yeniyi sunarak, sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmek, felsefesiyle, en iyilerden biri olmak.
 • Bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak.
 • Sağlık Hizmetlerinde en iyiyi sunmak, toplumsal sağlık bilincinin oluşturulmasına ve yaşam kalitesinin artmasına öncülük etmek.
 • ISO kalite standartlarından ödün vermeyen yönetim anlayışımızı geleceğe taşımak,
 • Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, bölgeler arası düzeyde bir referans merkezi olmak.
 • Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermek.
 • Hizmet ettiğimiz toplumun ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini gönülden en uygun şartlarda sunmak.
 • Toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunan hastanesi, oteli, doktor ofisleri, kongre ve konferans merkezi, parking alanları ve kolay ulaşılabilen konumu ile entegre bir sağlık tesisinin ülkemizdeki ilk örneklerinden birini oluşturmak.
 • İdeallerimizi geleceğe taşımak ve bu heyecanı bizim gibi düşünenlerle paylaşmak.
Yorumlar
Selda Akyüz :mrhb yetkılılerın dıkkatıne lutfen bıraz önce kısla sevgı hast acıl servıısne geldım oraya oturtmususunz uyduruktan bitane doktor zatn ben enıyı dra gıtmesını bılıyorm yada nesıkayetım varsa obranjdakı hocaya mutlaka gıderım iş yerınden ızın aldım kımse yok dıyormm ılac yazın dıyorm KBB bogaza gıdın dıyoo ıyıkı oradaao hoca gerc ekten sızı kalkındrmaya devam eder mutlaka tsk ederım
21.03.2011

Hakan Çokamay :Kardiyoloji doktoru hayatımı kurtardı. Yaptığı müdahaleler çok başarılı oldu. Kalp krizi sırasında damarımı açtı, Sonradan gittiği üniversite hastanesinde bunu çok az doktorun yapabileçeğini söylediler. Dr hakan beye sonsuz teşekkür ederim.....
18.02.2011

Kutluay Ulutaş :sevgi hastanesini çok sevdim op.dr.altan atalay benim ameliyatımı yaptı ve çok iyi geçti herkeze segi hastanesini neririm
29.01.2011

Burak Kaan Türkcan :balıkesir sevgi hastanesinde farklı zamanlarda 4 farklı poliklinikte tedavi gördüm. hiç te berbat sonuçlar yada asık suratlı tiplerle karşılaşmadım.herkes gayet güleryüzlü davranış gösterdi.hem bana hem anneme.olumsuz hiçbir şeyle karşılaşmadım.yorum yazan bazı arkadaşlar belliki balıkesirde diğer özel hastanelerde çalışıyorlar ki bayaa sallamışlar.ben sevgi hastanesi açılmadan önce balıkesirdeki diğer özellerede gittim gördüm iyi donuçları güler yüzü merak etmeyin. hele ki apartmandan bozma hastaneye gidince insan bi başka oluyor güven açısından...
29.01.2011

Hacer Yılmaz :bence sinir dokdoru çok ilgileniyor bende dedavi gördüm şuan çok iyiyim dr nejat yılmaza çok teşekürler birde kalp ekosu varmı hastanede bilgilendirirseniz sevinirim
07.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]