İL İL HASTANELER

Özel Sissus Hastanesi

  Özel Sissus Hastanesi  
Özel Sissus Hastanesi
Hastane Adı: Özel Sissus Hastanesi
Telefon: (0232) 723 05 55
Faks: (0232) 723 38 88
Adres: Ilıca Mahallesi 5003 Sokak No: 1
İlçe: Çeşme
İl: İzmir
Web Adres: 723 3 888
Harita: Özel Sissus Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Yorumlar
Çimen Özakat :bir sağlık kurumundan beklenen ilgi ,alaka ve titizliği beklemeyin. dr lar ve çalışanlar saygısız, seviyesiz ve iş bilmezler. hasta psikolojisinden zerre anlamiyorlar. 12 saat arayla yapılması gereken antibiyortik iğnesini 7 saat dolmadan sorgulamadan vurdular. daha sonra öğrendik ki Böbrekler için çok tehlikeli bir durummuş. SAKIN KAPISININ ÖNÜNDEN BİLE GEÇMEYİN.
02.06.2014

Fuat Baycan :PARANIZLA REZİL OLMAK YANLIS TEDAVİ OLMAK İSTİYORSANIZ DURMAIN GİDİN BU HASTANEYE. DOKTORLAR COK YASLI VE LAKAYIT. HASTABAKICI KENDI USTUNE BASINA BAKAMAMIS. HİJYEN UGRAMAMIS HASTANEYE GİRİSTE DANISMADAKİ KIZLAR KENDİLERİNİ OTEL RESEPSİYONUNDA SANIYORLAR. HASTAYA PARALI MUSTERİ GİBİ BAKAB BİR ZİHNİYET VAR. TÜRKIYENIN EN UCRA KOSESINDE BİR KÖYÜN SAGLIK OCAGINA GİDERSENİZ DAHA İYİ HİZMET ALICAGINIZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ.TÜRKİYENİN EN BATISINDA CESMEMİZE YAKISMAYAN BİR HASTANE.
07.04.2014

Didem Gerçek :ŞİKAYET VAR!!! Emboli hastası babamın; ilacın kan seviyesinin belirlenmesi için her ay düzenli olarak kan tahlili yaptırması gerekiyor ve Sissus Çeşme Hastanesi'nde son tahlillerini dün yaptırdı. Ve fakat sonuçlar olması gerekenden çok farklı geldi. Emin olmak için bir de devlet hastanesinde tahlil yaptırdı ve Sissus Hastanesi'nde tahlil sonuçlarının bir başkası ile karıştığını öğrendik. İç kanama hatta ölüme yol açabilecek böyle bir yanlışı yapan hastaneye gitmeyin, gitmeyin, gitmeyin....
23.08.2013

Esen Alpagut :Eşimi yüksek ateş ile götürüdüğüm hastanedeki doktor eşimin vücudunda kan kalmadığı ölmek üzere olduğunu söyleyip bizi Ege üniversitesine naklettirdi. Oraya ağlaya ağlaya kendi arabamda nasıl kullandığımı bilmeden gittim.Sadece boğaz enfeksiyonu varmış ve hastanenin bize verdiği tüm tahlil sonuçları anormalmiş.Büyük olasılıkla makina arızalı dediler. Ama doktordan ve damarını bulamayarak eşime büyük eziyet eden 2 hemşireden şikayetçi olacağım.Canını seven Kimse oraya gitmesin oradaki kadın doktorun diploması varmı ona bakmalı.Sağlık bakanlığına şikayetimi yazdım ve hepsini Allaha havale ediyorum.
29.07.2013

 

[Hata Bildir]