İL İL HASTANELER

Özel Umut Hastanesi

  Özel Umut Hastanesi  
Özel Umut Hastanesi
Hastane Adı: Özel Umut Hastanesi
Telefon: (0216) 488 72 00
Faks: (0216) 488 72 09
Adres: Petrol İş Mah. Üsküdar Cad.  No: 45 Kartal
İlçe: Kartal
İl: İstanbul
Web Adres: www.umut.com.tr
Harita: Özel Umut Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinen Hastanemiz 1998 yılında Kartal Bölgesinde kurulmuş olup 51 yatak kapasitelidir.

Anadolu yakasının en gelişmiş ve tam teşekküllü hastanelerinden biri olan Özel Umut Hastanesinde; her türlü cerrahi müdahale en son ameliyat teknikleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Modern tıbbi cihazlarla donatılan Umut Hastanesi; yılın 365 günü, uzman kadrosu ile hizmet vermekle beraber acil ünitemiz hızlı ve etkin müdahale gerektiren hastalara yaşam güvencesi sağlamaktadır. Ayrıca poliklinikleri, doğumhaneleri ve ambulans hizmetleri ile de 24 saat hizmet vermektedir. 

Özel Umut Hastanesi Hakkında
Vizyonumuz
 
Tıbbın tüm hizmetlerinde mükemmellik, teri memnuniyeti, iyi ve doğru çalışan bir ekip, uygulamalarıyla tanınmış kendini geliştirebilen,Dünya standartlarında modern bir sağlık tesisi olmak.
 
Misyonumuz
 

Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbben gelişimine katkı sağlamak üzere;Koruyucu ve iyileştirici Sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak;Sağlık alanında her konuda yeni bilgi ve uygulamaları geliştirmesini desteklemektir. 

Yorumlar
Öznur Demir :meraba bende kartalda oturuyorum ama hiç umut hastanesine özellikle kadın doğum bölümüne hiç gitmedim doktorlarınıda tanımıyorum sadece birsen hanımı ve gülsüm hanımı çok ismini duymuştum,memnun olan yada olmayan çok kişi duydum ve ben şuan hamileyim doğumumu orda yapmayı düşünüyordum sezeryan olduğum için ama sizlerin yorumlarıda beni çok etkiledi o yüzden bende bir soru işareti uyandırdı birsen hanımda son zamanda sezeryan doğum yapıpta memnun olan varmı acaba yazarsanız çok memnun olurum sevgiler.
05.02.2011

Atakan Doğan :şünü söylüm benim ilk cocugum umutda dunyaya geldi onun icin ayrı bir yeri var bende birsen hanim bence çok başarıli bir doktor şu an çocuk doktoru olarak öz bey efendi devam ediyorum artı cevremdeki arkadaşlarada sizleri anlattim bir kaç arkadaş yönlendirdim işyeride onlarda başarili buldular bu arkadaşlari doktorda sikinti yok süperler ama bir sikayetim var gecen gün cocugum rahatsizdi geldim bakildi iğnesini yaptırmak icin aşagiya indim bir iğne yapilmasi lazim doktor yazmiş iğnedeki bayan iğne parasi talep etti önemli değil 3lira ama hiç sik bir hareket degil eczaneler bile beleş yapiyor şahşen doğru bulmuyorum taktiri sizin kaliteyi bozar böyle seyler........
03.02.2011

Neşe Kalkan :inşallah şubatta doğum yapacağım bende tavsiye üzerine birsen hanıma gittim mennunum ama önemli olan doğum zamanı nasıl görürseniz düşünürseniz öyle olurmuş önce Allah sonra birsen hanım
14.01.2011

Fisun Yiğit :ben temmuz 2010 da hastanenizde normal doğum yaptım.doktorun ve hemşirelerin ilgisizliği beni çok sinirlendirdi..allah bir daha oraya muhtaç etmesin.hastanenizi kimseye tavsiye etmiyorum.hiç böyle bir hastane görmemiştim.sayenizde gördüm...
30.12.2010

Belgin İspir :belki 2 3 hasta birden alınıyor ama doktor birsen hanım alanında çok uzman ve işinde idealist bir doktor kendisine bebeğimi bana sağlıklı bir şekilde kazandırdığı için teşekkür ediyorum çalışmalarında başarılar diliyorum iyi doktor arayan herkese tavsiye ediyorum.
28.08.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

AvivaSA Emeklilik ve Hayat
AvivaSA Emeklilik ve Hayat

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Global Sigorta
Global Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

Koç Allianz Emeklilik
Koç Allianz Emeklilik

Medex
Medex

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]