İL İL HASTANELER

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi

  Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi  
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi
Hastane Adı: Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi
Telefon: (0452) 324 13 24
Faks: (0452) 324 74 74
Adres: Atatürk Mahallesi Tepe Yolu Caddesi No: 43
İlçe: Ünye
İl: Ordu
Web Adres: www.cakirtepehastanesi.com
Harita: Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi 7 yataklı yoğun bakım ünitesi 4 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile birlikte toplam 62 yatak kapasitelidir.


Hastanemizin içinde bulunan branşlar ; DAHİLİYE, KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM, GENEL CERRAHİ, ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI, KARDİYOLOJİ, NÖROLOJİ, FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON, GÖZ HASTALIKLARI, Kulak-Burun-Boğaz, ORTOPEDİ, BEYİN ve SİNİR CERRAHİ, AĞIZ DİŞ ve ÇENE HASTALIKLARI.

Modern donanımıyla 5 doktor ile hizmet veren Acil Ünitesi
MR, Tomografi, 4 boyutlu Ultrason, Renkli Dobler, Mamografi, Kemik Ölçümü, Dijital Röntgen bulunan son teknoloji ile donanmış Radyoloji Ünitesi

Tam donanımlı 4 adet Ameliyathane


Gastroskopi, Kolonoskopi, Rektoskopi, Sistoskopi yapılan Endoskopi Bölümü


EMG, EEG


· Görme Alanı


· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon için ayrı Modern Salonlar

 
 
 
 

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz: Sürekli düşünen, yeniliklere açık, fikir üreten, konularahep olumlu bakan bir ekip olarak çalışıp, insanii ve ahlaki değerleri ön planda tutarak, ülkemiz insanına hizmet vermek. Hizmetlerimizde hastalarımızın ve çalışanlarımızın önerilerini ve şikayatlerini dikkate alarak çözüm üreten birim olmak.

 
 
Misyonumuz: Enkutsal hizmet olrak kabul edilen sağlık hizmetlerini insanlarımıza en iyi şekilde sunmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmak yeniliklere açık olmak. Tıbbı etik kurallara bağlı kalarak çalışmak ve hastanemizde ihtiyaç duyulan fiziksel mekan ve donanım seviyesini yükseltmek. Eğitilmiş personel ile branşlarımızda en kaliteli sağlık hiszmeti sunmak.
 
           Sağlık insanın sahip olduğu en kıymetli hazinedir. "Sağlıklı insan ise yaşam kalitesinin vaz gecilmez unsurudur" düşüncesinden hareket ederek; Hasta yakınlarının ve çalışanlarının haklarını koruyarak, tedavinin her aşamasında bilgilendirmek, eğitimmek ve memnuniyeti sağlamak. Tüm çalışanlarımızın katılımı ile çağdaş düzeyde sağlık hizmeti sunmak, sağlık hizmeti sunumunda öncü olarak bilimsel, vicdani ve etik ilkelerinden ödün vermeden çalışanların sürekli eğitimlerini destekleyen (hizmet-içi eğitim,kongre,seminer,kurslar)uygun maliyetlerle kaliteli hizmeti sunmak kalite politikamızdır.

Yorumlar
Hatice Yamak :süperseniz dersem ilk başta...Acildeki pretisyen hekimleriniz çok ilgili çok memnun kaldım.Çocuk uzm.Engin Uzunosmanoğlu ilk defa oğlum sizde ağlamadı muayene süper ünyeye böyle bir hastane yapılmış bence karadenizin halkı buna sahip çıkmalı.Malesef kısa süreli hastanenizi ziyaret edebildimm çünkü istanbulda oturuyoruz .Ve bende sağlıkta çalışıyorum bilgi işlem bölümünde yaklaşık 10 senedir sağlık sektörünü en iyi tanıyanlardan biri olarak sizlere çok teşekkür ederimmm inanın sizlerle çalışmayı çok isterdimmm.Başarılarınızın devamını diliyorum
22.11.2010

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Şeker Bank
Şeker Bank

 

[Hata Bildir]