İL İL HASTANELER

Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi

  Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi  
Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi
Hastane Adı: Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi
Telefon: (0312) 389 89 00
Faks: (0312) 389 89 07
Adres: Natoyol Caddesi No: 55
İlçe: Mamak
İl: Ankara
Web Adres: www.venividimamak.com
Harita: Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Genel ve tıbbi ahlak kuralları çerçevesinde, hasta haklarına saygılı, hasta memnuniyetini ön planda gözeten, güvenilir, hedeflenen kalite standartlarını tutturan ve bunu sürekli hale getiren; doğru tıbbın gerektirdiği bilgi, birikim ve teknolojiyi uygulayan, ekip ruhu ile kesintisiz sağlık hizmeti sunmak için çalışmak.

Vizyonumuz

Türkiye'nin tüm bölgelerinde, toplumun her kesimine hitap eden, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini, tıbbın tüm dallarında eşit ve eksiksiz olarak sunan Veni Vidi Sağlık Kuruluşları'nın tavsiye edilebilir bir temsilcisi olmak.

Yorumlar
Halil Şimşek :KAN TAHLİLİ İÇİN PARA ALDINIZ MUAYENE İÇİN PARA ALDINIZ BEN EMEKLİYİM SİZ ANLASMALI DEGİLMİSİNİZ DEVLETLE BİR DE EMEKLİDEN ALIYORSUNUZ 10 GÜN OLDU TAHLİL SONUÇUNU ALAMADIM NASIL HASTANE BİLGİSYAR BOZUKMUŞ YAPTIRIN ACİL HASTA OLSA SONUÇ ÇIKANA KADAR ÖLÜR. HASTANENİZDEN MEMNUN KALMADIM BİDA GELMEM TAVSİYE ETMEM. SAGLIK BAKANLIĞINA ŞİKAYET ETTİM TAHLİL SONUÇU ÇIKMADI DİYE....
08.12.2014

Buket Demir :08/08 2014 tarihinde hastahanenizde doğum yaptım doktorum TANER AKÇAL BEY TARAFINDAN ÇOK İLĞİLİ SANKİ KENDİMİ EVİM DE HİSSETTİM İLĞİ VE ALAKANIZ İÇİN AMELİYAT HANEDEKİ PERSOLE VE DOKTORUMA TEŞEKÜR EDYORUM
16.09.2014

Hakan Akbaba :PES DİYORUM SİZE. acil servise gelen hastalardan daha muayene bile olmadan almamanız gereken bir ücret alıyorsunuz. hadi alıyorsunuz bir fiş bir fatura verin bari onuda vermiyorsunuzki şikayet edemeyelim diye ama ben sizi yinde hem sgk hem sağlık bakanlığına hemde maliyeye şikayet ettim. bakalım nasıl sonuçlanacak.
09.09.2014

Mehmet Gökçe :insaf diyorum bugun hastanenize telefon ile ulaşmak istedim saat 11.00 dan 12.00 ye kadar aradım kimse açmadı.bekleyen 2 iki kişi hiç bitmedi lütfen santral yogunlugunuzu çözünüz.
05.08.2014

S.Karagoz :04.01.2014 (bugun) tarihinde esimle birlikte hastanenize geldik.Telefonla saat 11:15'e esim icin uroloji bolumune randevu aldik.randevu saatinden once hastanede kayit icin hazir bulunduk.gorevli bir beyfendi kayit islemini yapiyordu sirada halk ekmek bayilerindeki ekmek kuyruklari gibiydi.ozel hastaneleri tercih etme sebeblerimizden biriside fazla sira beklemeden muayene olmaktir.tum hastalarin sikayetine ragmen kayit deskine 2. personel gonderilmedi.Daha onemli yasamiz oldugumuz diger problem ise; esimle sperm testi icin laboratuvar bolumune indik,esime bir tup verdiler,once sasirdik esim ozel hastanelerin bu konularda daha uygun ortamlarda test verilebilecegini dusunerek devlet hastanesine gitmemisti.laboratuvarda ki gorevli bayan ust katta tuvalet oldugunu oraya gidebilecegini soyledi.boyle onemli bir konuda tum hastalarin girip ciktigi,insanin psikolojini bozan steril olmayan bir ortama gondermek nekadar dogru sizler icin saglik politikaniza nekadar uygun merak ediyorum dogrusu..kos koca hastanede bir oda yok mudur acaba?bununla birlikte kiyasladigimda devlet hastanesinden bir farki olmayan bir hizmet anlayisina birde ustune toplamda 90 tl vermis olacagiz.
04.01.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]