İL İL HASTANELER

Özel Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

  Özel Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi  
Özel Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Hastane Adı: Özel Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Telefon: (0___) ___ __ __
Faks: (0312) 222 00 15
Adres: Emek 10. Cadde (Kırım Caddesi) Öztaş Sitesi No: 70/27 Emek Ankara
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: http://www.yasamfiziktedavi.com
Harita: Özel Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2004 yılında kurulan Ankara’nın ilk özel fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerindendir.

Özel Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Merkezimiz hizmetlerine ilk olarak Akay Büklüm sokakta başlamış, 2007 yılında ise daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunumu için Emek 10. caddeye taşınmıştır.

Başlangıçtan itibaren amatör ruhla profesyonel hizmet sunmayı misyon edinmiş, tüm hastalarımızın ihtiyacı olan ilgi, bilgi, güler yüz ve kaliteli hizmeti bir araya getirerek sunmuştur. Hastalarımızın memnuniyetleri, sağlıkta güzel şeyler yapılabileceğinin işaretleri olmuş ve bizleri hep daha iyisini yapma konusunda teşvik etmiştir.

Sağlık, Hipokrat yemini etmiş biz hekimler için, ister resmi ister özel sektör vasıtasıyla sunulsun tıbbi etik anlayış çerçevesinde yürütülmesi gereken çok özellikli bir alandır. Hastaların kendilerini rahat ve mutlu hissettikleri, doktorundan ve sağlık çalışanlarından çekinmeden, her şeyi sorup cevabını alabildikleri kurumların varlığına olan ihtiyaç yadsınamaz bir gerçektir.

Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği, tüm çalışanları ile kendini hasta yerine koymasını bilen, onların isteklerini, önerilerini ön planda tutan, bilgi ve tecrübesiyle doğru tanı doğrultusunda güvenilir tedavi yöntemleri uygulayan bir merkezdir. Güler yüzlü, ilgili, bilgili ve tecrübeli bir ekiple sıcak bir ortamda her gün daha mükemmelini yapma çabası içinde hizmetinizdeyiz

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]