İL İL HASTANELER

Özel Yeni İklim Hastanesi

  Özel Yeni İklim Hastanesi  
Özel Yeni İklim Hastanesi
Hastane Adı: Özel Yeni İklim Hastanesi
Telefon: (0___) ___ __ __
Faks: (0212) 433 22 25
Adres: Sancaktepe Mahallesi 12. Sokak No: 5
İlçe: Bağcılar
İl: İstanbul
Web Adres: www.yeniiklimhastanesi.com.tr
Harita: Özel Yeni İklim Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Sağlık konusunda hastalarımızın için bir çözüm ortağı olmayı ve hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlamayı hedefliyoruz. Kurumumuz için, en önemli başarı göstergelerinden biri Hastalarımızın memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan hastalarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz  sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız. Hastalarımıza karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

Hastaların ve Hasta Yakınlarının Memnuniyeti
Kalite ve Sürekli Gelişim
Yüksek Performans
Doğruluk, Dürüstlük ve Etik Yaklaşım
Çalışana Değer Verme
Ekip Çalışması ve Dayanışma

Özel Yeni İklim Hastanesi Hakkında

MİSYON

     Özel Yeni İklim Hastanesi olarak, Deneyimli ve Uzman kadromuzla, daima yeni teknolojileri kullanmaya gayret ederek yüksek kalitede sağlık hizmetini sunmak, insan hayatını değerli kılmak ve hastalarımızın beklentilerini karşılayabilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim programlarını takip edip, hasta ve çalışan güvenliğini temel alarak, beden, akıl ve ruh sağlığını ve bütünlüğünü sağlamak birinci hedefimizdir.Hizmet alanında güler yüzlü ve bilgili çalışanlarımızla, etik değerlerden ödün vermeksizin kalite standartlarına uygun sağlık hizmeti vermek. Sağlık hizmeti ve eğitiminde toplam kalite yönetimini ve anlayışını benimsemiş bir kurum olarak; Yasal mevzuatlara uyarak, kurumumuzun idari ve tıbbi alandaki bilgi birikimlerine yakışır ve aşağıdaki temel ilkeleri içeren politikamız devam ettireceğiz.

VİZYON

     Nitelikli, uzman ve profesyonel işgücü temin ederek bünyemizde yaşatmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye getirerek bunun sürekliliğini ve bu özelliklerin paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katmasını sağlayarak;Sağlık Bakanlığı Kalite Standartlarına uygun hizmet veren ve tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Yorumlar
Tahir Colak :Bağcılar yeni iklim hastanesinde doğumda hem eşim çok kötü oldu hemde çocuğumda doğumda çekmekten sağ kolda sinir zedelenmesinden dolayı sakat kaldı lütfen gideceğiniz en son bir hastanedir. Saglık bulayım derken olanı kaybetmeyin 5 ay oldu bebeğim düzelmedi kimsede tamamen düzelir demiyor. Kendilerinin sebep oldukları saglık sorunumuz yüzenden ortada kaldık hastanede bir yetkili bulmadık sadece dinlerler başlarından sizi savarlar, halen Capa ya gitmekteyiz eşinize dostunuza söyleyin gitmesinler pişman olursunuz
23.10.2014

Tahir Colak :insanlar hastaneye şifa bulmaya gider ama bu hastanede asla şifa ve hizmet bulamasınız dogum yapan eşim ve dünyaya gelen bebeyim saglıklarından olmuştur yeni dogan sag kol Brakial pleksus sinir zedelenmesi saglık sorunu sahibi olduk uzun yıllar ugraşılması gereken bir saglık sorunuyla ugraşmaktayım çok kötü bir hizmet almak istiyorsanız gidin
15.10.2014

Belgin Toro :Biricik anneciğimi (AFET ÜNAL)hayata döndüren öncelikle Dr Zülfikar bey, Dr Serkan bey,Hemşire Sinem hn, Dilay hn, Sultan hn , Melike hn ve iyilik meleği Süreyya hanım a bizlere olan davranışlarından, anlayışlarından ve en önemlisi de insanlıklarından ötürü başta yazdığım kişiler ve ismini bilmediğim tüm DOKTOR, HEMŞİRE, HASTA BAKICI, KAFE GÖREVLİLERİNE tek tek teşekkür ediyorum. Allah böyle hastaneleri ve sağlık görevlilerini başımızdan eksik etmesin.
12.01.2014

 

[Hata Bildir]