İL İL HASTANELER

Özel Yıldız Tabya Bilge Hastanesi Ve Tüp Bebek Merkezi

  Özel Yıldız Tabya Bilge Hastanesi Ve Tüp Bebek Merkezi  
Özel Yıldız Tabya Bilge Hastanesi Ve Tüp Bebek Merkezi
Hastane Adı: Özel Yıldız Tabya Bilge Hastanesi Ve Tüp Bebek Merkezi
Telefon: (0212) 417 74 74
Faks: (0212) 564 92 84
Adres: Yıldıztabya Cad. No:77
İlçe: Gaziosmanpaşa
İl: İstanbul
Web Adres: http://ytbilge.com/
Harita: Özel Yıldız Tabya Bilge Hastanesi Ve Tüp Bebek Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz İstanbul’un Gaziosmanpaşa İlçesinde 2001 yılında Özel Yıldıztabya Bilge Hastanesi ismini almıştır. Yönetim sisteminde yeniden yapılanma sürecine girerek, günümüze kadar, HASTA ve AİLELERİ ile ÇALIŞANLARIMIZIN genel memnuniyetlerini EN ÜST DÜZEYDE yerine getirmeyi TEMEL İLKE edindik.

Özel Yıldız Tabya Bilge Hastanesi Ve Tüp Bebek Merkezi Hakkında

 MİSYONUMUZ

Meslek ahlakını özümsemiş, kaliteli, insana önem veren hekimler ve sağlık uzmanları ile, sağlık alanındaki son teknolojileri en iyi şekilde kullanma, tüm bunları uygun ekonomik koşullarda topluma sunma özelliğimizi sürdürüyoruz. 

VİZYONUMUZ

Tıbbi hizmetlerimizdeki mükemmeliyeti yakalayarak, hasta memnuniyetinin sağlanması kararlılığını sürdürmeyi, çevremizde önce model devamında marka olmayı öngörüyoruz.

Yorumlar
Nurcan Dogan :İYİ AKSAMLAR AYRINTILI ULTRASON FİYATINI ÖGRENEBİLİRMİYİM BİRDE HEMEN ÇEKİYORMUSUNUZ
15.09.2014

Sedat Demir :28 haftalık bir kızım oldu .34 gün dür şişli hospitalyum hastanesinde yatmakta 1,180grşu anda göz taramasın da göz damar ları nın gelişmedeiği ni ve ameliyat olması gerek tiğini söylediler Hastanenizde bu ameliyat oluyor mu ssk lıyım faRK ALINIYOR MU? cevabınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim
22.10.2010

Gülçiçek Uzun :ikiz bebeklerim 18.12.2009 da dünyaya geldi.ilk denememizdi ve başarıyla sonuçlandı.sevgili doktorumuz Serhat Partalcı doktorluğundan önce insanlığıyla en büyük moral kaynağımzdı ve sonra başarılı harika bir doktor.ona ve ekibine sonsuz teşekkürler.
16.05.2010

 

[Hata Bildir]