İL İL HASTANELER

Türk Kızılayı Pendik Şubesi

  Türk Kızılayı Pendik Şubesi  
Türk Kızılayı Pendik Şubesi
Hastane Adı: Türk Kızılayı Pendik Şubesi
Telefon: (0216) 390 85 72
Faks: (0216) 491 80 41
Adres: Batı Mahallesi Vişne Sokak No: 17
İlçe: Pendik
İl: İstanbul
Web Adres: www.kizilaypendik.org.tr
Harita: Türk Kızılayı Pendik Şubesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kızılay Pendik Şubesi kurulduğu günden itibaren Kızılay geleneklerine uygun olarak gerek Pendik halkımızı, gerekse düzenlenen kampanyalar vesilesiyle yurt genelinde ve uluslararası platformda dünyanın en ücra köşelerinde ihtiyacı olan insanlara ulaşabilmenin kıvancını yardımsever halkımız sayesinde yaşamaktadır.

Türkiye Kızılay Derneği içinde Pendik Şubesi olarak önemli bir yer işgal eden şubemiz hayırsever halkımızın katkılarıyla Pendik Tıp Merkezi, Adatepe Tıp Merkezi, Altıntepe Tıp Merkezi ve Atıfet Duhani Fizik Tedavi Merkezlerinin de halkımızın hizmetine girmesinde önemli rol oynamış ve bu Tıp Merkezlerimiz gerek mevcut tıp merkezleri ve hastaneler arasındaki fiyat politikasının belirlenmesinde gerekse ihtiyaç sahibi insanlarımızın muayene tetkik ve tedavilerinin yapılmasında, hizmetleriyle seçkin bir şube olarak yerini almıştır.

Türk Kızılayı Pendik Şubesi Hakkında

Misyonumuz

Kızılay, hiçbir milliyet, ırk, din, cinsiyet, sosyal şart veya siyasal inanç farkı gözetmez. İnsanlara yalnız ıstırapları ölçüsünde yardıma koşmaya veya öncelikle en ivedi ihtiyaçları karşılamaya çalışır.

Toplumun güç ve kaynaklarını harekete geçirerek, insan saygınlığının korunması doğrultusunda her koşulda, yerde ve zamanda muhtaç ve korunmasız insanlara yardım etmek ve toplumun afetlerle mücadele kapasitesinin geliştirilmesini desteklemek.

Yorumlar
Münevver Kumkumoğlu :Hastanenin yerinde yeller esmiyor göz hastanesi yükseliyor
13.06.2013

Ayşenur Gemici :diyetisye var mı bayanmı ücreti nekadar ssk geçerlimi
10.03.2010

 

[Hata Bildir]