İL İL HASTANELER

Pendik Şifa Hastanesi

  Pendik Şifa Hastanesi  
Pendik Şifa Hastanesi
Hastane Adı: Pendik Şifa Hastanesi
Telefon: (0216) 390 92 43
Faks: (0216) 390 44 44
Adres: Aydınlı Yolu Gonca Sokak No: 7
İlçe: Pendik
İl: İstanbul
Web Adres: www.pendiksifa.com
Harita: Pendik Şifa Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Modern teknoloji ve çağdaş tıptan yararlanarak hastalarına en iyi hizmeti sunmakta olan Pendik Şifa Hastanesi 1995 yılında kurulmuştur. 3500 m²'si kapalı olmak üzere 5000 m²'lik alan üzerinde olan Pendik Şifa Hastanesi; 51 yatak, 3 ameliyathane, 3 doğumhaneden oluşan yataklı servisleri ve 17 branşı ile hastalarına hizmet vermektedir.

Hasta memnuniyetini prensip edinen Pendik Şifa Hastanesi hizmetlerini ISO 9000 Kalite Güvence Sistemi Belgesi ile belgelendirmiştir. Bu doğrultuda; idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına yönelik sunduğu eğitimlerle kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.

Acil Servis ve Gece Hizmetleri'nde, hasta memnuniyeti ile ilgili özel hassasiyete ve titizliğe sahip olan Pendik Şifa Hastanesi, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri sürekli takip etmekte ve hastalarına uluslararası standartta tıbbi hizmet sunmaktadır.

Pendik Şifa Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

Vizyonumuz

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Yorumlar
Sevda Zengin :ÇOK YAKIN AKRABAM ORADA 4-5 YIL KADAR ÖNCE İLK DOĞUMUNU YAPMIŞTI, 2.GEBELİĞİNDE ORAYA GİTMEYE DEVAM ETTİ, O ZAMAN Kİ KADIN DOĞUM DOKTORU BAŞKA HASTANEYE TRANSFER OLDU, AKRABAMDA HAKLI OLARAK DOKTORUNU DEĞİŞTİRMEKTENSE HASTANESİNİ DEĞİŞTİRDİ. AKRABAMIN DOKTORUNUN HASTANESİ YENİ YAPILMIŞ ÇOK LÜKS BİR HASTANE OLMASINA RAĞMEN AKRABAM ORAYA BİR KAÇ AY DEVAM EDEBİLDİ. PENDİK ŞİFA HASTANESİNE YENİ KADIN DOĞUM UZMANI BAŞLAYINCA DA TEKRAR PENDİK ŞİFA HASTANESİNE DÖNÜŞ YAPMIŞ. BİR GÜN TESADÜFEN HASTANEDE KARŞILAŞTIK VE NEDEN DOKTORUNU DEĞİŞTİRDİĞİNİ SORUNCA DA CEVABEN " BİR DOKTORU DOKTOR YAPAN ONUNLA ÇALIŞAN EKİBİDİR" DEDİ VE ARADAKİ ONLARCA FARKI ANLATMAYA BAŞLADI, GÖZLEMLERİN HEPSİ BEN DOĞRULAR GİBİYDİ. AKRABAMA BAŞARILI BİR HASTANEYİ ÖNERMENİN GURURUNU DA YAŞADIM ASLINDA. İLK CEVAP O KADAR NET VE AÇIK Kİ SİZE AÇIKLAMAYA BİLE GEREK DUYMAYA İHTİYAÇ DUYMUYORUM .
14.12.2014

Alper :sayın yetkililer pendik şifa hastanesine gitmeden önce telle bilgi aldım ssk çalışanlardan 2 tl emeklilerden 5 tl muyane katkı payı alındığını belirtiler muyane olduk emekli ssk 15 tl istediler bütün tartışmalara ragmen 15 tl aldılar fişide bendedir tekrar telle sordum 5 tl alıyoruz diyolar tekrar gittim hastaneye yok hayır ssk çalışanlarından 17 tl emekliden 15 tl alıyoruz 2 tl maaşdan düşüyor diyorlar bilgilerize 05426947828
04.07.2009

Ercan Bilgin :size ücret hakkında bilgi soran hastalara ve kişilere daha açık ve net olarak bilgi vermenizi isterdim!!!!!
11.10.2008

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Emeklilik
Ak Emeklilik

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

Koç Allianz Emeklilik
Koç Allianz Emeklilik

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Yapı Kredi Emeklilik
Yapı Kredi Emeklilik

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

İş Bankası
İş Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]