İL İL HASTANELER

S. B. Dr. Suat Seren Göğüs Hast. E. A. Hastanesi

  S. B. Dr. Suat Seren Göğüs Hast. E. A. Hastanesi  
S. B. Dr. Suat Seren Göğüs Hast. E. A. Hastanesi
Hastane Adı: S. B. Dr. Suat Seren Göğüs Hast. E. A. Hastanesi
Telefon: (0232) 433 33 33
Faks: (0232) 458 72 62
Adres: Gaziler Cad. No: 331
İlçe: Yenişehir
İl: İzmir
Web Adres: www.izmirgogus.saglik.gov.tr
Harita: S. B. Dr. Suat Seren Göğüs Hast. E. A. Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

S. B. Dr. Suat Seren Göğüs Hast. E. A. Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. S. B. Dr. Suat Seren Göğüs Hast. E. A. Hastanesi tanıtım sayfası. S. B. Dr. Suat Seren Göğüs Hast. E. A. Hastanesi randevu alma.

S. B. Dr. Suat Seren Göğüs Hast. E. A. Hastanesi Hakkında

VİZYON

Gögüs Hastalıkları ve Gögüs Cerrahisi branşlarında teknolojik, bilimsel ve eğitim potansiyeli açısından Türkiye çapında öncü olmak, Saglıkta Kalite Standartları açısından Avrupa ve bölge ülkeleri içinde örnek alınacak bir merkez olmak.

MİSYON

- Sürekli gelişme felsefesiyle mükemmelliyetçiliğe yolculuğu hedef edinen,
- Hastalar için GÜVENİLİR, çalısanlar için GÜVENLİ bir tıbbı bakım ortamı sağlayan,
- Çalısan ve hasta memnuniyetine odaklı,
- Tıp teknolojisi ve dijital takip uygulamaların da alanında öncü olan, teknolojik yeniliklerle ülkemize özgü insani değerleri bir arada harmanlayan,
- Uluslararası kalite ödülü (EFQM) ve SKS akreditasyon belgesini alarak Türkiye'de öncü sağlik kurulusu olmak,
- Kaliteli, sıfır hata temelli sağlık hizmeti sunmak.
- Toplum yaşam kalitesini artırmak.

Yorumlar
Muhiddin Sezgin :ben ve abim hiperhidrozdan (aşırı terleme) dolayı bu hastaneye başvurduk.hastaneyi kesinlikle tavsiye ediyorum.yemyeşil parkı,evcil kedi-köpekleri ve alanlarında çok iyi doktorlar hemşireler.hemşirelerime ve doktorlarıma ameliyattan önce o kadar çok soru sordum ki..hiçbirisi de ters bir cevap vermedi sorularıma sabırla ve güleryüzle karşılık verdikleri için ve ilgi alakalarından dolayı teşekkür ederim.aşırı terlemeyi ancak çeken bilir,anlar.abimi ve beni bu dertten kurtaran bizi normal bir insana döndüren doktorlarıma buradan başta Doktor-umuz Esra Yamansavcı ya hemşiremiz Serpil hanıma Alper Gülle ye, Soner Gürsoy a Mehmet Ünal a Tarık Yağcı ya ve üstümüzde emeği geçen tüm doktorlarımıza çok çok çok teşekkür ediyorum.sizlere minnettarız Türk Doktorları
22.07.2013

Hazan Güven :Sayın Başhekim 7 ay önce pulmoner emboli geçirdim ve hastanenizde tedavi görüyorum size ve doktorlarınıza teşekkür ederim.Fakat her kontrole gittiğimde mahkumların önceli var diye mahkumlara refakat eden infaz memurları ve uzman çavuşlar biz hastaların bekleyeceğini ve mahkumların öncelikli olduğunu söyleyip bizler saatlerce bekliyoruz .Doğrudur öncelikli olabilirler fakat biz hastalarında haklarına saygı duyulmalı doktorlarda haklı olarak bir şey diyemiyorlar. Bizat kendim bu hafta kontrolde saat 7:00 den öğlen 2:30 kadar haksız yere bekledim.Sizden ricam mahkumlara farklı çözüm bulunup biz hastalarından haklarına saygı duyulmasını arz ederim.
21.06.2013

Gülizar Aktaş :akcigerimde leke var dediler tedavi görüyorum sonradan yaraoldugunu sölediler ve efendim tedavisi olmuyormuş hep osekilde kalcagını sölediler
03.01.2011

Arife Orhan :abim için geldiğimz hastanenizden çok memnun kaldık.sadece bir konuya özellikle değinmek istedim.bukadar tıbbi tedavi ve desteğin içinde,emeğin içinde bukadar refakatçıların ve ziyaretçilerin duyarsızlığı niye.zaten adı üzerinde göğüs hastanesi ve resmen sigaranın faturası gibi birşey hastalarn durumu.onlara destek olup sigaradan uzak durulması gerekirken ben bukadar sigara içilen bir ortam görmedimm..refakatçı içiyor hasta napsın oda içiyor..lütfenn hasta sahipleri biraz verilen hizmete,devletin masrafına saygıı.ayrıca bahçedeki kantin çok pis bir ortam..bir hastane vee bukadar güzel bahçeye böyle kantinn...çok özür dileyerek lütfen müdürüm denetimm diyorummm saygılar..
03.12.2010

Arife Orhan :ileri tetkik ve tarama için akciğer ca şüphesi ile hastanenize müracat ettk.sayın doç.dr.SERİR ÖZKAN hanımefendi ve ekibinin üstün bilgi ve gayreti için bana desteği için sonsuz teşekkürler..başasistanımız dr.ONUR Beyefendi ,asistanım dr.RAHİME Hanm ,sorumlu servis hemşrem EMEL Hanm sizlere minnettarım...adını sayamadığım hemşire hanmlar,temzlik ekibi ,yemek servs ekibi Allah sizlere kolaylklar versin, güç versin ..hepinize sonsuz teşekkürlerrrr.
03.12.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]