İL İL HASTANELER

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

  Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  
Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastane Adı: Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon: (0264) 229 31 88
Faks: (0264) 229 31 89
Adres: Adapazarı Otoban Gişeleri Mevkii Nehirkent Toyota Hastanesi Yanı
İlçe: Sakarya Merkez
İl: Sakarya
Web Adres: www.sakaryaadsm.saglik.gov.tr
Harita: Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Sağlık bakanlığımızın 06.07.2005 tarihli 5489 sayılı kararı ile Ağız ve Diş Sağlığı projesini gerçekleştirerek halkımıza 12 Eylül 2005 yılında hizmet vermeye başladık. Kurucu başhekim olarak bugünkü duruma gelene kadar özveriyle hizmet veren bütün meslektaşlarıma ve personelimize teşekkür ederim.

Merkezimiz için öncelikli konulardan biri olan sterilizasyon ve enfeksiyon kontrolü için çalışmalarımız devam etmekte olup merkezi sterilizasyon odası kurulumu tamamlanmış yeni aldığımız sterilizasyon cihazlarımızda kurulumu tamamlanmıştır.

Merkezimiz olarak gayemiz tedavi ve protez hastalarımızın bekleme sürelerini en aza indirmek ve hastalarımızın rahat bir ortamda hizmet alabilmelerini sağlamaktır.

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Mekezi olarak; hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetine odaklı hizmet anlayışını sürdürmek; sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmaları kullanarak örnek bir yönetim ve işletim sistemi oluşturmak; kendimizi sürekli eğitmek ve geliştirmek; koruyucu ve iyileştirici ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak kalite politikamızdır.

Yorumlar
Şeyda Çakır :internetten randevu alma sistemi hiç hoş değil. sürekli hata veriyor ben ağrı çekerken bir de bu saçmalıkla uğraşıyorum. geçen gün de randevu alamadım ama sadece diş filmime bakılacak belki insafa gelir de bakarlar diye düşündüm sabahın 6sında kalktık annemle adaya geldik. saatlerce ağrıyla bekledik fakat filmime bakmayı kabul etmediler. muayene de olmayacaktım sadece diş filmime bakacaklardı ama cerrahın işine gelmedi. o gün baksa ben randevu alıp sonra tekrar gelecektim zaten. ama sağolsunlar o günden beri ağrı çekiyorum. bunların hepsini size mecbur olduğumuz için yapıyorsunuz biliyorum..
23.01.2011

Zeynep Eren :hastanenin dr seyfullah özkutludan çok memnun kaldım hastalarınla çok ilgili ve çok saygılı ve öyle sakinleştirip dişlerinizle olan promlemleri gayet sakin ve güzel hiç acı hissettirmeden diş problemlerimizi sağlığımıza kavuşturuyor ve kime tavsiye ettiysem çok memnun kaldılar allah razı olsun böyle dr larımızdan çok teşekkür ederim hastane yönetiminede böyle dr calıştıkları için vatandaşlar hiç korkmadan diş problemlerini halletsinler dr larımızdan allah razı olsun tekrar çok teşekkür ederim saygılarımla
10.01.2011

Betul :ılk defa hastanenenıze geldım ve çok menun kadım aslında muayene olan ben deıldım ama bu bıle benı etkıledı ozelıkle guler yuzlu doktorlarınız bu bızler ıçın çok onmelı çunku ıster ıstemez ınsanlar pıskolojıkmen etkılenıyo ve bıde oraya gelıp asık suratlı doktoru gorunce kaçası gelıyo ve hıç çekılmıyo doktorunuzun ismini bılmıyorum bılseydım sımını ozelıkle beyan ederdım tekrar tesekkurler
10.02.2010

 

[Hata Bildir]