İL İL HASTANELER

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi

  Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi  
Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi
Telefon: (0264) 221 35 00
Faks: (0264) 221 35 32
Adres: M. Cahit Kiraç Bulvarı Karaman
İlçe: Sakarya Merkez
İl: Sakarya
Web Adres: www.sydh.gov.tr
Harita: Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

              Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi şehir merkezine 12 km uzaklıkta 50.000  m²  arsa içinde  24.500 m²  kapalı alanı olan 347 yatak  kapasitesine sahip , bölgede dikkati çeken  5 yıldızlı bir otel görünümündedir.

       Hasta odalarımız 2’şer kişilik olup, odalarda  merkezi sistem klima, televizyon, telefon,dolap, banyo ve tuvalet  mevcuttur.Tüm yataklı servis katlarında hasta konsültasyon odası, gündüz odaları ve bu odalarda buzdolabı bulunmaktadır. Tüm yataklı servislerimizde her bir hasta yatağı için ayrı olmak üzere alt yapısı hazırlanmış bir monitörize sistem, tansiyon aleti, merkezi oksijen-vakum  ve çağrı sistemi mevcuttur . Koroner Yoğun Bakım ünitemiz 11 yataklı olup 11 hasta başı monitör ve bir ana monitör sistemine sahiptir.Ayrıca Enfekte hastalar için 1 adet izolasyon odası mevcuttur.

        Toplam 11 yataktan oluşmakta olan ünitenin; zemin ve duvar kaplamaları antibakteriyel ve tek parça olarak döşenmiştir.Koroner Yoğun Bakım Ünitesinde 3 adet defibrilatör, 1 adet kan gazı cihazı,7 adet ventilasyon cihazı, 6 adet pump, merkezi oksijen ve vakum sistemi mevcuttur.

           Yoğun Bakım hasta yatakları elektronik özelliğe sahip hareketlidir ayrıca 1 adet havalı yatak, mevcuttur.Merkezi monitörle hastalar izlenmektedir.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Hastaların ve çalışanların memnuniyetini önemseyen, çağdaş bilgi ve ileri teknolojiyi kullanan insan haklarına ve çevreye duyarlı uygulamalarıyla ölçüm ve analize dayalı kaliteli sağlık hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

“En üstün hizmet insana hizmettir” anlayışıyla; çağdaş altyapısı ve tıp bilimindeki yenilikleri sürekli takip eden üstün nitelikli ekibi ile Türkiye’ ye model oluşturup, referans gösterilen hastane olmayı hedeflemektedir.

Yorumlar
Sevim Güner :3. kat görevlisi sürmeneli hakkı şahin beye tşklr sunuyoruz
27.05.2014

Yılmaz Özcan :30/02/2014 perşembe günü acile müracaat edip acil doktorlarının ve personelinin gayet güzel bir muayene ve takibi ve cerrah İlhami beyinde teşhisi sonucu eşim Nermin Özcanı aynı gün ameliyatla apandizit inden kurtaran ve Genel Cerrahi servisinde ilgilenen tüm personele teşekkür ediyorummmm.
02.03.2014

Hüseyin Adanur :16 Eylül 2013 günü bu hastanede babamı açık prostat ameliyatı yaptırdım ve aynı ayın 23'ünde taburcu olduk. Hastanede kaldığımız süre boyunca bizimle ilgilenip tedavimize katkıda bulunan basta Opr.Dr.Hacı Hüseyin Çağıllı olmak üzere Hemşireler Selçuk,Ahmet beyler ile tüm personele teşekkür ederiz.
27.09.2013

Gunay Halköver :tüm sağlık ekibine cok tskler süpersiniz bilecik osmaneliden geldik amelıyat olduk her konuda cok iyisiniz tebrıkler cok memnunuz özellikle doktorumuz feyyaz onuray beye tskler tüm ekibden cok memnun olduk 10 numarasınız ne kadar etsek az kalır tüm osmaelıye sizleri öneriyoruz hepinizden allah razı olsun
29.12.2010

Melis Çakıroğlu :sayın dr. ayfer bakır a çok dedemle ilgilendiği için çok teşekkür ediyor kendisi çok başarılı bir doktor .zaten dedem de çok memnun. ayfer hanım a çok başarılar dilerim
05.11.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]