İL İL HASTANELER

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi

  Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi  
Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı: Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi
Telefon: (0362) 440 00 37
Faks: (0362) 440 54 20
Adres: Reşadiye Mahallesi Civan Sokak Dr. Mehmet Aydın Sağlik Kompleksi
İlçe: Samsun Merkez
İl: Samsun
Web Adres: www.samsunfizikrehabilitasyon.gov.tr
Harita: Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi 50 kadro yatakla müstakil bir hastane olarak 1998 yılı Ekim ayında hizmete açılmıştır.

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi 1987 yılında, Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi bitişiğinde, Samsun Devlet Hastanesi’ne olan uzaklığı nedeniyle, hizmet etkinliği ve verimliliğin arttırılması düşünülerek, Sağlık Bakanlığının onaylarıyla ayrı bir hastane konumuna getirilmiştir. Müstakil bir hastane olarak 1999 yılı başından itibaren başlatılan modernizasyon çalışmalarıyla hastanemiz, fiziki, teknik hizmetler, ekipman ve hizmet anlayışı konusunda hızlı bir değişim sürecine girerek röntgen ve laboratuar bölümleri hizmete açılmıştır. Röntgen birimine alınan BMD cihazı ile kemik yoğunluğu çekimleri yapılarak teşhis ve tedavi hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Hastanemiz bugün de modern, kalitesi yüksek sağlık hizmeti sunabilmek için her türlü modernizasyon çalışmalarını devam ettirmektedir.

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Kalite Politikamız

Yasal mevzuat çerçevesinde mevcut kaynakları etkin bir şekilde kullanarak; hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmaktır.

Yorumlar
Necmettin Özden :on line açılmıyor yetkililer lütfen ilgilensin
27.12.2010

CENGİZ TURAN :Hastanemiz çok temiz ve bakımlı doktorlarımız da hastalara karsı ii davaranıyorlar kısacası işlerini biliyorlar.boyle bir hastane olduğu için bir SAMSUN LU olarak gurur ve erdemli bir DAvranışı on gorüyoruz TESEKKÜR EDERİM
02.08.2010

Yasemin Aydeniz :saglık personeli doktorlar hizmetliler hepsi dört dörtlük temiz ve şifa buldugum bir hastane çalışanların hepsi güler yüzlü. başhekime de teşekkür ederim çalışmalarından dolayı.
23.02.2010

MURAT AKTAŞ :online randevü sistemi neden çalışmıyor anlamadım cevap verin lütfen
04.09.2009

 

[Hata Bildir]