İL İL HASTANELER

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

  Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi  
Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Hastane Adı: Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Telefon: (0414) 351 32 85
Faks: (0414) 351 32 92
Adres: İpekyolu Caddesi Bağlarbaşı
İlçe: Şanlıurfa Merkez
İl: Şanlıurfa
Web Adres: www.sukdh.gov.tr
Harita: Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1973 yılında 125 yatak kapasitesi ile hizmete açılan hastane 28.02.1984 tarihinden 10.11.1994 tarihine kadar Doğum ve Çocuk Bakımevi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile Çocuk hastalıkları Hastanesi Ocak 2005 tarihinden itibaren tamamen ayrı Hastane olarak hizmete devam etmektedir.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Hakkında

Kalite Politikamız

Kaliteli, çağdaş, standartlara ve mevzuata uygun sürekli gelişen sağlık hizmeti sunmak, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini, güvenliğini sağlamak ve bunu taahhüt etmektir.

Yorumlar
Murat Polat :HASTENENİZ'DE ÖZELLİKLE ACİL SERVİSTE YAPILAN MÜDAHALELERDE HASTANE PERSONELİNİZİN YAKLAŞIM TARZLARI EBELER VE DOKTORLAR HASTALARA BİRAZ DAHA İYİ DAVRANSINLAR YOKSA GEREKİRSE SAĞLIK BAKANLIĞINA KADAR GİDECEM. BİRDE GÜVENLİKÇİLERNİZ İNSANLARA İNSAN MUAMELESİ YAPSIN.ORDAKİ HERKES SADECE GÖREVİNİ YAPSIN YETER. SON BİŞEY DAHA BURASI URFA SONRA BAŞINIZ ÇOK AGRIR SÖYLEMEDİ DEMEYİN.
03.08.2009

MELİKE AYRAN :POLİKLİNİKLERDE ÇOK KÖTÜ BBİR KOKU VAR HASTALARIN KADIN OLMASINDAN DOLAYI TER VE PİS KOKU ÇEKLİMİYOR AYRICA POLİKLİNİKLER ÇOK DAR EN KÖTÜSÜ YATAN HASTA SERVİSLERİ.BÖCEKLER ARASINDA DOĞUM YAPTIRILIYOR VE KANLI BEZLER ORTADA TEMİZLİK SIFIR
21.11.2008

 

[Hata Bildir]