İL İL HASTANELER

Selçuk Devlet Hastanesi

  Selçuk Devlet Hastanesi  
Selçuk Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Selçuk Devlet Hastanesi
Telefon: (0232) 892 70 37
Faks: (0232) 892 67 73
Adres: Atatürk Bulvarı No: 16
İlçe: Selçuk
İl: İzmir
Web Adres: www.selcukdh.gov.tr
Harita: Selçuk Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Selçuk Devlet Hastanesi, 1988 yılına kadar Sağlık Merkezi ve Sağlık Ocağı olarak hizmet vermekte iken ek bina inşaatına 1989 yılında başlanıp, 1992 yılında tamamlanarak işletmeye açıldı ve 50 yataklı Selçuk Devlet Hastanesi hizmete başlamış oldu.

Mevcut hastanemiz 4 bloktan oluşmaktadır.

Selçuk Devlet Hastanesi yaklaşık 30000 nüfuslu (yaz aylarında turizm ilçesi olduğundan 80.000-100.000 nüfuslu) bir ilçe olan, gelişen turizm ve artan nüfusa paralel olarak sağlık hizmeti veren ikinci basamak yataklı tedavi kurumudur.

Sağlık hizmeti veren kuruluşumuzun değişen ihtiyaçları doğrultusunda, sürekli iyileştirme ve modernizasyon yaparak verilen sağlık hizmetin en iyi şekilde uygulama yolundadır.

Selçuk Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Hastalarımızın tüm sağlık ihtiyaçlarını, tıbbın ulaştığı en son teknoloji ve bilgi ile yüksek kalitede, bilimsel kriterlere bağlı kalarak, güvenle ve güler yüzle karşılamaktır.

Vizyonumuz

Ülkemizin en kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini veren, çalışan motivasyonu ile de örnek ilçe hizmet hastanesi olmaktır.

Yorumlar
Ahmet MORAN :Selçuk devlet hastanesine ilk kez girdim,üroloji sevisinde muayene için sıra aldım,Muayane yapan hastanenin baş hekimi sayın;Cengiz Yanık bey'in bilgi ve becerisi yanında,bir hastaya gösterilmesi gereken ilgi morel ve nezaketine sonsuz teşekkür ederim. Hastanenin tüm tetkik işlemlerinin kısa zamanda,düzenli ve özenli yapıldığına şahit oldum.Selçuk ilçesi böyle bir baş hekime sahip olduğu için çok şanslı.Bu güzel çalışma sistemini oluşturan baş hekim Cengiz bey'e ve tüm personeline teşekkürü borç bilir,saygılar sunar başarılarının devamını dilerim. Ahmet MORAN EMEKLİ ÖĞRETMEN
17.11.2009

 

[Hata Bildir]