İL İL HASTANELER

Siirt Devlet Hastanesi

  Siirt Devlet Hastanesi  
Siirt Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Siirt Devlet Hastanesi
Telefon: (0484) 223 10 21
Faks: (0484) 223 22 90
Adres: Yeni Mahalle Hastane Caddesi Açık Cezaevi Karşısı No: 8
İlçe: Siirt Merkez
İl: Siirt
Web Adres: www.siirtdh.gov.tr
Harita: Siirt Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1967 yılında kurulan Siirt Devlet Hastanesi,1986 yılına kadar bu şekilde hizmet verdi ancak, artan nüfus karşısında yetersiz kaldığından 100 yatak kapasiteli 4 katlı bloktan oluşan yeni bir bina daha yapılarak hizmete açıldı. 1990 yılında da bu iki blok, yapılan tüp geçit ile birbirine bağlandı.

1996 yılında yapılan SSK Hastanesi de, yapılan yasal değişiklik sonrası 2005 yılında hastanemize devredildi.

2008 yılında da Hastanemizin bahçe alanında prefabrik olarak yaptırılan Görüntüleme Merkezimiz de modern dizaynı ve donanımı ile hastalarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

2008 yılının sonlarına doğru yapılan restorasyon ile modern cihazlarıyla hastanemize kazandırılan Genel ve Koroner Yoğun Bakım Üniteleri ilimizin önemli bir eksiğini kapatmıştır.

2007 yılında yaptırılan 23 hasta kapasiteli Hemodiyaliz ünitesi ek binamıza yakın mesafede olup, modern bir görünüme ve donanıma sahip en güzel hizmet binamızdır.

Siirt Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

İlimizin her yerine dağılmış bulunan insanlarımıza en üst kalitede koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti sunmaktır. Her yönüyle nitelikli bir sağlık hizmeti alabilmesi ve evrensel sağlık standartlarına ulaşılabilinmesidir.

Vizyonumuz

Sağlık Bakanlığı amaçları ışığında; geleceği bugünden yaşayarak hizmet sunumunda kaliteyi artırıp, sağlık alanında önder ve örnek il olmak.

Yorumlar
Leyla Ayaz :bu kadar vatandaş mağduriyetine göz yumulan başka bir kurum ile bu güne kadar karşılaşmadım, karşılaşacağım da şüpheli, sağlık kurulu raporu için başvuruyorsun raporun üst yazıyla orda çalışan memurlar tarafından hatalı birime gönderilmesinin cefasını da vatandaş çekiyor orda oturan bey efendi sadece oturma işini yapıyor kalkıp bi düzeltme yapmaktan aciz.
24.09.2014

Saliha Bezmez :doktor çalışma günlerini sitenizden takip edemiyoruz.nisan ayının onu oluyor ama hala mart ayı programı görünüyor.teşekkürler.
06.04.2010

İsmail Azun :estetik burun ameliyatı yapılıyormu
08.01.2010

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

 

[Hata Bildir]