İL İL HASTANELER

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi

  Sinop Atatürk Devlet Hastanesi  
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Sinop Atatürk Devlet Hastanesi
Telefon: (0368) 271 55 70
Faks: (0368) 271 44 71
Adres:
İlçe: Sinop Merkez
İl: Sinop
Web Adres: www.sinopadh.gov.tr
Harita: Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Hakkında

Kalite Politikası

Hasta ve çalışanların memnuniyetine dayalı, Kalite yönetim sistemi şartlarına ve kurumsal mevzuata uygun, Sürekli iyileşmeyi hedefleyen sağlık hizmeti sunmak.

Yorumlar
Havva Çubuk :Göğüs hastalıkları servisinde yatan hasta yakınıyım.Özellikle bu gün çalışan hemşireler çok ilgisiz ve alakasızlardı.Dedeme solunum fonksiyon testi yapılsın dedi doktor satt.9:30 civarında tam üç kere hemşireye dememe rağmen ilgilenmedi.st:15:30da sekreter hanıma rica ettim ve birazda söylendim o gönderdi bizi sft yaptırmaya.
24.12.2013

Selamettin Teke :Bugün (08,04,2011) ,kayınvalidem için 182 randevu hattında ,11,04,2011 günü için dahiliye servisinden randevü talebinde bulundum ve önümüzdeki hafta içi mesai günlerinde dahiliye doktorlarında boş numara bulunmadığından randevü talebim yerine getirilmedi.Bu durumu Sinop Devlet Hastanesine telefonla ilettim ama yapılabilecek birşey olmadığını söylediler.Sabah 5 te hasta ile birlikte hastaneye gelirseniz,belki muayene olabilirsiniz diye söylendi.Benim hastam 85 yaşında,sabahın 5 inde hastaneye geleceğim,belki 85 yaşındaki hastamı muayene ettiremeden geri döneceğim.Bu 182 nolu hattı vatandaşlara işkence yapmak için mi yoksa işleri kolaylaştırmak için mi yürürlüğe kondu.Gereğini yetkililerin bilgisine arz ederim.
08.04.2011

Faruk Tüne :Ben Boyabatta ikamet ediyorum.Sinop devlet hastanesine muayene olmak istiyorum.Fakat günlük poliklinik listesinin bir gün önce saat 16:00' dan itibaren belli olsun.Bizler ona göre hareket edelim.O gün hangi doktor var bilmiyoruz.Mağdur duruma düşüyoruz.Saat 07:45 oldu hala yeni liste yayınlanmadı.Acilen listelerin bir gün önce yayınlansın.
20.01.2011

Sema Tavus :Bem oglumu çocuk bölümüne muayeneye götürdüm. Dortor Kan tetkileri istedi.Oglum 7 yaşında zoraki kan verdik sonuç gösterdim sonuçlarla ilgili tarafıma bilgi verilmedi, sonuçlar bana verilmedi. Bilgisayar sisteminede henüz tam gecilmemiş. Sonucları internetten de alamıyorum. Tekrar gittiğimde ilaçlar ve tetkik sonuclarını nasıl göstereceğim. Hangi zamandayız neden hala bu eksiklikler var. Bir vatandaş olarak hastaneye gittiğimde bir önceki tetkik tahlil vb. sonuclar neden bilgisayardan degil de hastadan ögrenilmeye çalışılıyor. Kişiler tıbbi olarak herseyi bilse hekimlere ihtiyaç olmaz. Bu eksiklikler neden hala giderilemiyor. Sinop ilerleyemeyecekmi? Büyük kentlerde bu sorunlar yaşanmıyor. Lütfen birazda vatandaşın sağlığını düşünelim.
28.11.2010

MUSA ERDUĞAN :18-24 mart tarihleri arası Babam Hasan Erdoğan sinop devlet hastanesinde başta Parkinson olmak üzere küçükte olsa üç şikayetle tedaviye başladı.Tercihimiz Hastanenizdeki Noroloji ve Asabiye uzmanı Adnan GÜDÜK olup, başlamış olduğu tedaviden ilk günden 5. güne kadar % 80 başarılı bir tedavi gördük. Değerli Dr. muz Sn Güdük uygulmuş olduğu her türlü tedavi ile ileriye doğru %100 iyi sonuç lacağına inanıyoruz.inanmakta sonucun bir parçasıdır. Sn Hocamı Adnan Beye buna özellikle teşekkür ediyoruz.Dalında Yılın Doktoru seçilmesine de hiç şaşırmadık, hak etmiştir. Ayrıca Hastanenizde dikkatimi çeken çok güzel bir şey hoşuma gitti.Hastane Başhekimi hemen hergün hastaları tek tek ziyaret edip ilgilenmesi bir vatandaş olarak gururlandırdı.Her zaman ve her yerde bu hizmet ve hakkı bilen Dr ve Yöneticilerimizin artmasını ve yapmasını istiyoruz. Ayrıca Hast.görev yapan diğer personellerde aynı hassasşyetle görev yaptığına inanıyoruz. saygılar
25.03.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]