İL İL HASTANELER

Sivas Numune Hastanesi

  Sivas Numune Hastanesi  
Sivas Numune Hastanesi
Hastane Adı: Sivas Numune Hastanesi
Telefon: 444 44 58
Faks: (0346) 221 85 12
Adres: Rahmi Güney Caddesi
İlçe: Sivas Merkez
İl: Sivas
Web Adres: www.sivasnumune.gov.tr
Harita: Sivas Numune Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Sivas Numune Hastanesi Hakkında

Kalite Politikamız

Halkımıza gelişen tıbbın bütün imkânlarını kullanarak sürekli iyileşmeyi esas alan hasta ve çalışanlarının beklentilerini en iyi şekilde karşılayan hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Sağlık alanında uluslar arası standartları benimseyen, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden hasta, hasta yakınlarının ve çalışanların memnuniyetini esas alan, diğer sağlık kuruluşlarına örnek olabilecek bir düzeyde sağlık hizmetini sunmaktır.

Yorumlar
Emin Yıldız :sayın hocam,ve doktorum oya imadoglu oncelıkle size ve benım ameliyatımda beni hayata donduren ekıbınıze cok teşekkür meder hakkınınızı helal etmenizi dilerim ayrıyeten 20.10.2013 tarıhınde sivas numune hastanesi acil servisine giresun şebinkarahisardan gelen hastanız emin yıldız ogün acil seviste görev yapan tüm doktor ve personele ayrı ayrı teşekküğr ederim 5,kattaki yoğun bakımdaki hemşireler ve hasta bakıcılarrına teşekkur edersenız sıze mınnetter kalırım sayın doktorum oya hanımefendıye tekrar teşekkürlerımı sunarım
07.11.2013

Mehmet Tombul :sayın hastane yönetimi=hastanemizin gastroteloji doktoru neden gönderildi.yogun talap olmasına karşın gerçekten degerli doktorumuz neden gönderildi.yenisi neden gelmedi.hastaların maduriyeti söz konusudur.en kısa zamanda yeni uzman doktorumuzun gelmesi dilegi ile saygılar sunarım.
24.02.2011

Mehmet Çevik :Sayın hastane idare amirleri yapmış olduğunuz işin ne kadar kıymetli olduğunu bildiğim için sizleri eleştirmek değil daha iyi uygulamar yapabilmek için önerilerim olacak. Bizler taşradan gelen insanlar bazı rahatsızlıklar ve zaman açısından sıkıntılar yaşıyoruz, örneğin ben Divriği'den gelen biriyim tahlil, filim kontrol derken aynı gün içinde geri dönme imkanımız zorlaşıyor buna göre taşradan gelenler öncelik hakkı tanıyabilecek bi sistem uygulaması olursa teşekkür ederim . diğer bi konuda randevu alma sistemi 1 günle kısıtlı olduğu için sıkıntılar oluyor. bu konuyada ilgi gösterirseniz ayrıca teşekkür ederiz. kutsal olan görevlerinizde başarılar diler sağlıklı mutlu yarınların vesilesi olan sizlere ALLAH tan sabır ve başarılar dilerim. saygılarımla.
07.02.2011

E,B :numune hastanesini hiç bu kadar karmaşık laçka görmemiştim. Kusura bakmayın ama hastanede hastalara gereken ilgi gösterilmiyor bunu hem doktorlar hemde yanlarındaki memurlar yapıyor.Srvislerinizde güzel hizmet veriliyo fakat poliklinikler için aynı şey söylenemez.Ayrıca burdan kardiyoloji uzmanlarınızı kınıyoruz.Kafasına göre çekip giden ,kapılrını kilitleyip hastaları mağdur eden doktorları kınıyoruz bu hastanenin bizce toptan olarak memurlarının değişmesi ve eskisi gibi düzenli olması nı istiyoruz.Tabi burda yazılanları kale alan birileri varsa !!!!!
15.04.2010

Şükrü Egegil :hizmetleriniz için teşekkür ederim Doktorların mesleki kısa özgeçmişlerini verirseniz doktor seçmekte yardımcı olursunuz .Bazı özel hastaneler yapıyor teşekkürler.
24.12.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]