İL İL HASTANELER

Sürmene Devlet Hastanesi

  Sürmene Devlet Hastanesi  
Sürmene Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Sürmene Devlet Hastanesi
Telefon: (0462) 746 14 23
Faks: (0462) 746 14 29
Adres: Soğuksu Mahallesi
İlçe: Sürmene
İl: Trabzon
Web Adres: www.surmenedh.saglik.gov.tr
Harita: Sürmene Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Sürmene Devlet Hastanesi 1972 yılında sağlık merkezinden hastaneye dönüştürülerek hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemizde ilerleyen dönemlerde artan ihtiyaçlar neticesinde 2001 yılında Hemodiyaliz ünitesi hizmete açılmıştır. Ayrıca 28.06.2007 tarihinde hastane ek binası hizmete açılarak yatak kapasitesi arttırılmıştır.

Hastanemiz Laboratuar Üniteleri, Röntgen ünitesi, Acil Servis, Hemodiyaliz Ünitesi, Endoskopi Ünitesi, Ameliyathaneleri ve Yataklı Servisleri ile günümüz insanına hak ettiği sağlık hizmetini vermeye devam eden modern bir hastane haline gelmiştir.

Sürmene Devlet Hastanesi Hakkında

Kalite Politikamız

Sürmene’de sağlık sektöründe hizmet vermekte olan hastanemiz, yasal şartlar çerçevesinde hasta ve hasta yakınlarının beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak memnuniyetlerini sağlamak, Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak etkinliğini sürekli iyileştirmektir.

Yorumlar
Selahattin İsmailoğlu :of göz doktoru sayın Baha Buğra AKDEMİR bildiğiniz gibi sürmene,nin doktoru sürmene,nin doktoru Sibel AKDEMİR of,un doktoru bunları biliyosunuz peki sibel hanımın tayinı çıktı buğra bey buraya nezaman gelir veya nezaman getire bilecekmisiniz hakkınızı araya bilicekmisiniz yoksa sürmene yine kaderine mahkum bırakılıp bizim doktorumuz of,amı hızmet yapıcak biz sürmene li olarak doktorumuzu iştiyoruz sizde isteyin sürmene halkıda göz doktorsuz kalmasım teşekkürlerimi arz ederim saygılarımla
06.03.2010

 

[Hata Bildir]