İL İL HASTANELER

Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi  
Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0462) 230 23 01
Faks: (0462) 229 74 15
Adres: İnönü Mahallesi Maraş Caddesi
İlçe: Trabzon Merkez
İl: Trabzon
Web Adres: www.trabzonnumune.gov.tr
Harita: Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Trabzon Numune Hastanesi 1937 yılında projeleri Bayındırlık Bakanlığı Projeler Bürosunda hazırlanarak savaş yıllarında inşa edilen hastanelerimizden biridir.

Trabzon'un tarihten gelen ticari ve kültürel üstünlüğü, Numune Hastanesi'nin kurulması ile Trabzon'un sağlık konusunda da bölgenin merkezi olma özelliğini perçinlerken, tarihi hastanemiz bu onuru, kutsal görevini yıllarca başarı ile yaparak fazlası ile hak etmiştir.

Hastanemiz son 30 yıl içerisinde gelişen ihtiyaçlara göre yeniden yapılanarak olağan hizmet kalitesini yükseltmenin yanında çok önemli alt yapı birimleri olan Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji laboratuarları, Nükleer tıp ve Kemik Dansitometre merkezi, Kanser Tarama ve Eğitim Merkezi, Kan Merkezi, imkânları artırılan Radyoloji Ünitesi, Acil Servis, 7 yataklı Anestezi Yoğun Bakım, 8 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım, 8 yataklı Dahiliye Yoğun Bakım, 8 yataklı Nöroloji Yoğun Bakım, 20 yataklı Hemodiyaliz Merkezi gibi merkez ve ünitelerle günümüz insanına hak ettiği hizmeti veren çağdaş bir hastane haline gelmiştir.

Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

İnsan hakları ve saygı çerçevesinde, çağdaş değerleri, bilimsel ilkeleri ve bilgiyi, meslek ahlakı ve uluslararası hizmet kalitesi standartlarını, temel alarak; Trabzon ve yakın çevresindeki insanların ihtiyaç duyduğu, sağlık hizmetlerini hasta ve yakınlarına emniyet hissi vererek, duyarlı hizmeti ekonomik şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz

Trabzon’da kurulu olup, Doğu Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan, kendisine ait tesislerinde çalışan ve bölge halkınca tercih edilen; modern, güvenilir, kurumsallaşmasını en ileri seviyeye ulaştırmış ve kaliteden taviz vermeyen, etik kurallara saygılı bir çevre kuruluşudur.

Yorumlar
Muhammet Baltacı :EŞİ VE BENZERI YOK
03.12.2014

Aytaç Kuyumcu :üzülerek söylüyorum . doktorlardan değil,şu hastane yönetiminden nefret etmeye başladım.sayın yönetici !! şu hastane nin bütün otoparklarını hastalar için kapatmışsın.yok doktor otoparkı ,yok personel oto parkı .maşallah aracı olmayan personel yok gibi.hastayı düşünen yok tabi.merakımdan soruyorum gerçekten bukadar personel varmı bu hastanede. bu kadar doktor varmı . varsa hizmet kalitesi neden bu kadar düşük.iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyorlar . ama normal böyle yönetimin böyle personeli olur.e-mail. yazdım dönerseniz sevinirim
25.04.2014

İsmail Karatay :BU NEBİCİM İŞTİR.NE TELEFONLARINIZ CALISIYOR NE DE HZMET GUZEL.BURDAI YONETICIYE SORMA ISTIYORUM SIZ NE İŞ YAPIYORSUNUZ ORDA.HASTANEYI DENETLEYEN OLMASA OYLE OLUR.HERES İŞİNİ YAPSIN LUTFEN.ESILERE SOYLE BI BAIN SADECE PARANIZI DUSUNMEYIN HIZMET YAPIN
24.03.2014

Ahmet Özdemir :Bir sistemi uygulamak için ya çalışıyor olması gerek yada deneme olduğunu belirtmek gerek .Sözün kısası ,bu sistemi ya kaldırın yada doğru dürüst çalışmasını sağlayın.
03.01.2011

Aytaç Kuyumcu :kaç kez denedim .ne telefonla nede internetten randevu alamadım .madem işe yaramıyor nediye masraf yapıp bu siteyi açtınız.sekreter bile telefonda nasıl konuşacağını bilmiyor.
01.10.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]