İL İL HASTANELER

Ümraniye Devlet Hastanesi

  Ümraniye Devlet Hastanesi  
Ümraniye Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Ümraniye Devlet Hastanesi
Telefon: (0216) 632 18 18
Faks: (0216) 632 71 24
Adres: Kazımkarabekir Mah. Adem Yavuz Cad. No: 1
İlçe: Ümraniye
İl: İstanbul
Web Adres: www.ueh.gov.tr
Harita: Ümraniye Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 18.10.2002 tarihinde açılmış ve 78.000 m² alan üzerine kurulmuştur.

143 adedi banyolu olmak üzere 157 adet Hasta Odası mevcuttur. Hastanemizde Günlük 4000-4500 civarında hasta muayene edilmektedir. 162 uzman doktor,  63 asistan doktor 138 hemşire 38 ebe ve diğer personel olmak üzere toplam 600 kadrolu personel ve Veri Hazırlama Kontrol işletmeni, güvenlik, temizlik ve yemek hizmetleri olmak üzere yüklenici firma aracılığı ile toplam 280 personel çalışmaktadır.

Ümraniye Devlet Hastanesi Hakkında

MİSYONUMUZ

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden hizmet alan bütün bireylerin sağlıklarıyla ilgili gereksinimlerini karşılamak, hizmet kalitesini sürekli arttırarak hasta hakları ve tıbbi etik kurallar çerçevesinde sağlık hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

Çağdaş tıp teknolojisini süratle ve verimli bir şekilde sisteme yansıtan, toplam kalite yönetimi anlayışıyla güvenilir, öncelikle tercih edilen, hasta memnuniyetini üst seviyede tutan, sağlıklı bireyler yetiştirilmesine katkıda bulunan bir kurum olmak.
 

Yorumlar
Tahsin İskitoğlu :Ben diabet nedeni ile kronik böbrek hastası olarak 18/07/2011 tarihinden beri haftada 3 gün diyalize girmekteyim,aynı zamanda hipertansiyon hastasıyım.T.C devletinin şahsıma tanıdığı ÖTV siz araç almak için 27/05/2014 tarihinde özürlü raporu için sağlık kurulunuza başvurdum.Kurul raporuna kadar herşey çok seri gitti bunun için teşekkür ederim.Ancak aynı klinikte benle birlikte diyalize giren(aynı şartlara haiz) ve benden birkaç gün sonra kurulunuzdan rapor alan Naci Akar'a süresiz rapor verildiği halde şahsımın raporundaki sürenin iki yılla sınırlandırıldığı görülmüştür.Ayrıca aynı klinikte başka hastahanelerden de rapor alanlar var onlarındaki süresiz. Benim öğrenmek istediğim size sunduğum raporlar incelenirse tüm rahatsızlıklarımın açıkça yazıldığı görülecektir.Sizden ricam benim raporumun neden 2 yıl ile sınırlandırıldığının tarafıma izahıdır.Konuyu Sağlık Bakanlığı nezdinde de araştırmadan sizlerden tatmin edici bir açıklama geleceği ümidi ile kutsal ve zor görevinizde başarılar dilerim,saygılarımla.
28.08.2014

Gülcan Güven :20.02.2014 tarihinde gece 12:00 de eşimin darpı sonucu önce ümraniye dudullu asayiş şubeden rapor istendi.saat 3 gibi memur beyle ümraniye araştırma hastanesine gidip muayene olup rapor almak için acile girdiğimiz andan itibaren bütün doktor ve memurların hepsi uyuyodu hadi insanlık hali işin yoktur uyursun onu anladıkta darpla gelen insana nasıl oyle davranılır.ben o halimdeyken gece gece bu ne ya laflarını duymak zorundamıydım en son birine dayanamayıp dövene söylimde bundan sonra gündüz dövsün dedim.gerçekten yazık insanlar o haldeyken bunların uyku derdine düşüp rahatları bozuldu diye hastayı azarlayıp insan gibi ilgilenmedikleri için teşekkür ederim.
21.02.2014

Mehmet Çelenk :sayın hastane yetkilisi eşim nermin çelenk 22.11.2013 tarhinde hastnenizin kadındoğum servisinde kemoterapi aldı ancak ne üzücüdür ki ilacın bitiminde hastamın elindeki iğneyi hemşirelerinize defaarca söyleeme rağmen cıkartıramadım sonunda biz çıkartmak zorunda kaldık sizce bu iğnenin hasta tarafından çıkartılması doğrumur yorumu size bırakıyorum saygılarımla
23.11.2013

İsmail Yalçın :öncelikle s.a benim ayak hastalığım sonucu gittiğim acil ortabedi 01.03.2011.saar:9:30 sıralarında doktorun yanına gittiğimde hiç ilgilenmedi röntgen çek dedi çektiridim geldim inanırmısınız aynen şöyle dedi:KIRIK YOK ÇATLAK YOK İNCİME YOK AMA BEN AĞRISINDAN DURAMIYORUM yani ben böyle bi millet olmaz diyorum başka bişey demiyorum hepinizi allaha havale ediyorum
01.03.2011

Osman Güzelaydın :Arkadaşlar bilmeyenler için yazmak istedim. İnternetten randevu almak için google 'a girerek direk ümraniye devlet hastanesi randevu alma şeklinde yazın ve giriş yapın size TC kimlik numaranızı ve kimlikten bazı bilgiler sorulacak doldurun ve devam edin sonrasında adres telefon vs soruluyor doldurarak devam edin son olarak giriş yapacağınız bölümü seçin eğer bölümün karşısında dolu yazıyorsa randevular dolu demektir ara ara kontrol edin bölüm karşısında dolu yerine sayı yazıyorsa sayının üzerine tıklamanız gerekiyor açılıyorsa zaten size randevu saatinizi yazıyor. Açılmıyorsa ve sürekli eror yazıyorsa yoğunluktan hata veriyor demektir 3 saat bile uğraşabilirsiniz kolay gelsin. NOT : Dahiliye bölümü internette iç hastalıkları olarak geçiyor.
21.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]