İL İL HASTANELER

Ünye Devlet Hastanesi

  Ünye Devlet Hastanesi  
Ünye Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Ünye Devlet Hastanesi
Telefon: (0452) 323 30 30
Faks: (0452) 323 33 36
Adres: Buruncu Mahallesi Devlet Sahil Yolu Üzeri
İlçe: Ünye
İl: Ordu
Web Adres: www.unyedevlethastanesi.gov.tr
Harita: Ünye Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Ünye Devlet Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Ünye Devlet Hastanesi tanıtım sayfası. Ünye Devlet Hastanesi randevu alma.

Ünye Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Hasta haklarına ve etik kurallara saygılı olarak kaliteli sağlık hizmetini her müracaat edene sunmak ve gülerek ayrılmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Hizmeti alanın ve verenin memnun olduğu, en son bilgi ve teknolojinin uygulandığı, üstün ve nitelikli sağlık hizmeti sunan kuruluş olmaktır.

Yorumlar
Kemal :burası ünye bende bir ünyeli olarak nefretle kınıyorum vebali olanlardan sorsun allah derim ünye bu kadar şanssızmı hrhalde lyıkımızı yaşıyoruz
10.12.2014

Şenol :hastanenizde cildiye polk varmı diye ünye devlet hastanesi santralini aradım ordaki santralci danışman yok yemekte diye kapattı. bir hastanenin santralcisi bir polkılınığın olup olmadığını bilmiyosa o hastanenin işi bitmiş demektir allah yardımcınız olsun ünyeli hemşerilerim.
31.07.2014

:bir rendeu alamiyoruz .neler uydurdununuz neler rahat ediniz
31.07.2014

:kepazelik diz ile beraber rahat misiniz
31.07.2014

Gülistan Tere :Yeterli sayıda doktor yok ve pek iyi ilgilendikleri söylenemez. kadın doguma gıttım ne yazıkkı sadece iki tane kadın doğumcu var ikiside bir hafta izinli saka gibi. ve bastan salma bı tedavı uyguluyorlar
16.06.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]