İL İL HASTANELER

Van İpekyolu Devlet Hastanesi

  Van İpekyolu Devlet Hastanesi  
Van İpekyolu Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Van İpekyolu Devlet Hastanesi
Telefon: (0432) 217 19 78
Faks: (0432) 217 16 74
Adres: İpek Yolu Üzeri 3. Km.
İlçe: Van Merkez
İl: Van
Web Adres: www.ipekyolu.gov.tr
Harita: Van İpekyolu Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 10.05.1972 tarihinde boş arazi olarak alınmış, yaklaşık 10 yıl süren inşaat 28.06.1982 yılında Dispanser olarak hizmete girmiştir. 1983 yılında 110 yataklı tedavi kurumuna çevrilmiştir.

Van İpekyolu Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

  • Çağdaş ve güvenilir bir sağlık hizmeti verirken;
  • Katılımcı personel ile geleceği planlamak ve hedefe ulaşmak için şimdi ile gelecek arasında köprü vazifesi görebilmek,
  • Tıpta yeni bilgi ve teknolojiyi takip ederek sunulan sağlık hizmetlerinin standartını yükseltmek,
  • Hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır.

Misyonumuz

Bilimsel, sürekli gelişmeyi amaç edinmiş, yeniliklere açık, tıbbı etik kurallarına bağlı, hasta haklarına saygılı, zamanında, gönülden ve güvenli hizmet sunmaktır.

Yorumlar
Jjjjjhy :BİLGİ İŞLEMLERİ RAPOR BAŞ HEKİM OYAN VERMİYORLAR BUNA BİR CARA BULMANİZ LAZİM GEREKENİ YAPİLMASİNİ ARZ EDERİM.........?
04.12.2014

Jjjjjhy :BİLGİ İŞLEMLERİ RAPOR BAŞ HEKİM OYAN VERMİYORLAR BUNA BİR CARA BULMANİZ LAZİM GEREKENİ YAPİLMASİNİ ARZ EDERİM.........?
04.12.2014

Muhammed Nur :s.a. kolay gelsin randevu sisteminde hala İpekyolu devlet hastanesi gözükmüyor.Hangi doktor çalışıyor belli değil.Bu resmen hastaneyi bitirmektir.Lütfen bu sorunu giderin.Saygılar
31.10.2013

İrfan Ergün :Hastanenizin doktorları internet sayfasında görülmemesi büyük eksiklik.Hangi branşlarda hangi doktorların olduğunu görmek sanırım hasaların hakkı olmalı.Teşekkür ederim.İrfan ERGÜN
25.10.2010

Gülşen Soğur :annem sizin hastanede amelyat oldu olmaz olaydı onu kaybettik safra amelyatıoldu ben istabulda yaşıyorum annamı görmek için geldim yoğum bakımda gördüm bidahada göremedim biraz dikkat edin yürekler yanmasın biliyorum ölüm ALLAHIN emri insan kabullenemiyor yinede saygılar.
09.08.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]