İL İL HASTANELER

Van Özel İstanbul Hastanesi

  Van Özel İstanbul Hastanesi  
Van Özel İstanbul Hastanesi
Hastane Adı: Van Özel İstanbul Hastanesi
Telefon: 444 65 34
Faks: (0432) 214 93 93
Adres: Urartu Sok. No: 10 VAN/ MERKEZ
İlçe: Van Merkez
İl: Van
Web Adres: www.istanbulhastanesi.com.tr
Harita: Van Özel İstanbul Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Modern, kaliteli sağlık hizmeti sunmak için Van’da yeni bir hastane anlayışı yaratmak amacıyla kurulmuş olan ÖZEL İSTANBUL HASTANESİ; her geçen gün daha çok kitleye kendini tanıtmakta ve her gün yeni kalifiye personelleri bünyesine katmaktadır.Hastanemiz, yapımı hızla tamamlanan ek binamızın hizmete açılmasıyla 37 branş, 52 doktor kadrosu ve 181 yatak (43 yenidoğan yoğun bakım, 22 genel yoğun bakım yatağı, modern 5 ameliyathanesi) ve deneyimli dinamik kadrosuyla 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.Verilen hizmetler ve eğitimler Toplam Kalite Yönetimi ilkesi çerçevesince planlanmış olup; “İnsana Değer Veren Kurum Anlayışı” ile en üst düzeyde, çağdaş ve güvenli hizmetler sunulmaktadır.Özel İstanbul Hastanesi olarak “Referans Hastane” olma yolunda ilerleyişimiz emin adımlarla devam edecektir...

Van Özel İstanbul Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Özel İstanbul Hastanesi olarak, toplumumuzun sağlık konusundaki ihtiyaçlarını dikkate alarak, her biri konusunda uzman doktor kadromuzla, üstün nitelikli güler yüzlü ve bilgili ekibimizle, tıptaki yenilikleri ve son teknolojiyi kullanarak kaliteli sağlık hizmetlerini en üst düzeyde sizlere sunmaktadır.

 

Misyonumuz

Tıptaki modern teknolojilerin kullanımını sağlayarak hastalarımıza sağlık konusunda uluslar arası standartları yakalayarak, hastamızın, yakınlarının ve personelimizin memnuniyetlerini önemseyerek haklarını göz ardı etmeden, sağlığınızı ve mutluluğunuzu sürekli kılmak için uzman doktor kadromuz ve güleryüzlü çalışanlarımızla sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz.

Kalite Politikamız

Özel İstanbul Hastanesi; alanında en güvenilir olmak için, ileri teknoloji ve bilgi olanaklarını sürekli takip eden, hastaları tarafından tercih edilen; Kurumsal hastane anlayışı ile primer(birinci) sağlık kuruluşu olma yolunda yarınlarına yatırım yapmayı hedeflemektedir.

Yorumlar
Nuran Ataman :Mrb. Erzurum atatürk üniv. Yasli bakim teknikeri mezunuyum.1 yil özel bi hastanenin kadin dogum servisnde calistim.hastanenizde calismak istiyorum. 05428908230.
30.11.2013

Fatih Sarısaç :Gerçek anlamda kaliteli bir vizyon ve misyona sahip olan hastanenizin okuduğum bölüm hakkındaki görüş ve düşüncelerini öğrenmek istiyorum. Ben Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde "Sağlık Yönetimi" bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Acaba hastanenizin yönetim kadrosunun bölümümüz hakkında ne gibi düşünceleri var? Bunu en yetkili ağızdan duyma imkanım var mı? Cevabınızı bekliyor olacağım. İlginize teşekkür ederim...
25.10.2013

Haberler
Van Belediye Spor, U13 Takımı Sağlık Taramasından Geçti.

 

[Hata Bildir]